NAJBLIŻSZE KONCERTY

AKTUALNOŚCI

18 kwietnia 2024
Jeden z najpopularniejszych polskich twórców działających w sieci - CeZik już po raz drugi dał koncert w kieleckim ośrodku, w środę 17 kwietnia. Swoim projektem NutkoSfera wypełnił salę edukacyjnymi piosenkami, porwał do zabawy najmłodszych i dorosłych , a także roświetlił ich twarze radością.
17 kwietnia 2024
Różnorodne gatunki gekonów czy węży, a także ptaszniki, pająki, skorpiony, mrówki, jaszczurki i wiele więcej na organizowanym już po raz trzeci w Kielcach Exotic Fest. Nie zabraknie producentów roślin do oczek wodnych, akwariów i terrariów, a nawet chrupiących owadów jadalnych. To wszystko już 28 kwietnia w hali E Targów Kielce.
16 kwietnia 2024
Ponad 200 polskich i zagranicznych uczestników wystartuje w siódmej edycji międzynarodowych zawodów Pole Dance Show w Centrum Kongresowym Targów Kielce, już od 19 do 21 kwietnia. Będą debiuty, pokazy artystyczne, występy mężczyzn, a także exotic, czyli taniec na rurze w butach na wysokiej platformie. Bilety na wydarzenie można kupić w kasach, w dniu zawodów.
15 kwietnia 2024
Od 12 do 14 kwietnia kielecki ośrodek stał się centrum sportowego świata. Ponownie zagościło tam jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych w Polsce – Fit Weekend. To trzydniowe święto kulturystyki, fitnessu i aktywnego stylu życia przyciągnęło do Kielc kilkuset zawodników z całego kraju oraz pasjonatów zdrowego trybu życia.

Relacje

Relacje

CENTRUM KONGRESOWEGO

placeholder image
Mistrzostwa Polski i Debiuty w Fitness
placeholder image
Klocki Fest
placeholder image
Jubileuszowy X Festiwal Kielce ROCKują w rytmie rocka, bluesa, jazzu, punk rocka i heavy metalu
placeholder image
Kongres dla branży logistycznej i opakowań

ZAUFALI NAM

Organizację eventów powierzyli nam przedstawiciele branż: m.in. motoryzacyjnej, finansowej, IT, consultingowej, cateringowej, hotelarskiej, nieruchomości i wiele innych...

 
LOKALIZACJA

Foyer.png
Centrum Kongresowe Targi Kielce
ul. Zakładowa 1, 25-672 Kielce
  • parking wielopoziomowy przy Terminalu Zachodnim,
  • miejsca parkingowe wokół terenów targowych,
  • parkingi przy Terminalu Wschodnim i Zachodnim.