AKTUALNOŚCI

28 listopada 2022
W piątek, 25 listopada członkowie Klastra Metrologicznego po raz kolejny spotkali się w Targach Kielce. Głównym tematem były doktoraty wdrożeniowe z dziedziny metrologii, które od tego roku mogą realizować pracownicy firm z tej branży we współpracy z uczelniami i instytutami naukowymi. Jest to więc ciekawa możliwość zwłaszcza dla przedsiębiorstw - członków Klastra Metrologicznego.
27 listopada 2022
Przyszli nowożeńcy tłumnie zjawili się w Centrum Kongresowym Targów Kielce na Świętokrzyskich Targach Ślubnych. Na stoiskach nie zabrakło najnowszych trendów mody ślubnej, szerokiej oferty atrakcji weselnych, obrączek, ciast i tortów oraz nowoczesnych samochodów, którymi można pojechać do ślubu.
26 listopada 2022
Dla Gości jubileuszowej edycji Festiwalu „Przy Kominku” w Centrum Kongresowym Targów Kielce zorganizowano Koncert Galowy z udziałem artystów z całej Polski, Kiermasz Świąteczny z unikalną ofertą ozdób świątecznych i pysznych produktów regionalnych oraz Giełdę Winyli i Płyt CD z egzemplarzami kolekcjonerskimi. Poznaliśmy laureatów Ogólnopolskiego Konkursu!
25 listopada 2022
System SARUAV do poszukiwania osób zaginionych od AeroMind , Pies robot Spot sprawdzający się w pomiarach od Geotronics Dystrybucja, najnowsze modele dronów wykorzystywane w geodezji czy rolnictwie od firmy TPI, technologia mapowania laserowego w trójwymiarze od RIEGL /Laser 3D.pl oraz najnowsze i najbardziej zaawansowane rozwiązania BSP dostępne na rynku od NaviGate - Centrum Dronów - to tylko część technologii jakie można było zobaczyć podczas konferencji i wystawy IDE - Świat Pomiarów.

Wideo Konferencji

Relacje

Relacje

CENTRUM KONGRESOWEGO

placeholder image
Centrum Kongresowe Targów Kielce - centrum wielu możliwości
placeholder image
Ogólnopolski Festiwal "Przy Kominku" 2019
placeholder image
Gala Wręczenia Nagród DEFENDER - MSPO 2022
placeholder image
Festiwal Stomatologii Praktycznej DENTOPOLIS w Centrum Kongresowym Targów Kielce

ZAUFALI NAM

Organizację eventów powierzyli nam przedstawiciele branż: m.in. motoryzacyjnej, finansowej, IT, consultingowej, cateringowej, hotelarskiej, nieruchomości i wiele innych...

LOKALIZACJA

Foyer.png
Targi Kielce S.A.
Zakładowa 1, 25-672 Kielce
  • parking wielopoziomowy przy Terminalu Zachodnim,
  • miejsca parkingowe wokół terenów targowych,
  • parkingi przy Terminalu Wschodnim i Zachodnim.