Jedno Centrum Kongresowe, wiele możliwości

 

Centrum Kongresowe Targów Kielce łączy innowacyjność i profesjonalizm. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jest gwarantem wysokiej jakości usług w zakresie organizacji różnorodnych wydarzeń: od dużych imprez, takich jak kongresy czy konferencje, poprzez seminaria, aż po kameralne wystawy i wernisaże. Centrum Kongresowe to niemal nieograniczone możliwości aranżacji sal – odbywają się tu gale bokserskie, koncerty, spotkania firmowe czy wręczenia nagród. Doświadczony zespół wspiera klientów na wszystkich etapach realizacji wydarzenia – kreatywnie podchodząc do każdego zagadnienia i podpowiadając optymalne rozwiązania.

 

Nasza infrastruktura:

Hala wystawienniczo-kongresowa mieszcząca 4 500 osób, którą można dowolnie zaaranżować. To przestronne miejsce posiadające ogromny potencjał – wykorzystywany w trakcie największych wydarzeń.

 

Sala kongresowo-bankietowa dla 850 osób. Miejsce o nieograniczonych możliwościach aranżacyjnych; w przeszłości było już między innymi areną zmagań bokserskich, salą koncertową  czy wybiegiem modowym – bywa też salą konferencyjną i miejscem organizacji wręczeń nagród oraz gal.

 

19 nowoczesnych sal konferencyjnych, w tym dwie mieszczące się na 57-metrowej wieży z widokiem na Góry Świętokrzyskie. Taki wachlarz możliwości pozwala na idealny dobór sali do każdego spotkania organizowanego w Centrum Kongresowym.

 

2 biura prasowe, rozbudowana strefa VIP i komfortowa strefa wypoczynku, które są doskonałą odpowiedzią na potrzeby przedstawicieli mediów, członków oficjalnych delegacji i wszystkich tych, którym przyda się kilka minut przerwy.

 

Centrum Kongresowe dysponuje również rozległym terenem zewnętrznym, umożliwiającym organizację wydarzeń oraz pokazów produktów na otwartej przestrzeni. To kolejna z całej palety możliwości oferowanych przez ośrodek.

 

Centrum Kongresowe Targów Kielce leży nieopodal węzła Kielce-Zachód na drodze krajowej S7 – dzięki temu dojazd do ośrodka jest łatwy i szybki. Auto można zostawić na parkingu wielopoziomowym bądź skorzystać z licznych miejsc na strzeżonym terenie wokół Centrum. W sumie do dyspozycji gości oddajemy ich 2400.

 

Sprawdź nasze portfolio

 

Certyfikaty

rekomendacja-confero-pl.png [12.76 KB]

 

  1568359361Centrum-Kongresowe-certyfikat-SKKP-Kiercz-Andrzej-png.png [645.92 KB]
  1613652531certyfikat-fpig-jpg.jpg [258.50 KB]
  1610349674rekomendacja-mojekonferencje-pl-jpg.jpg [731.45 KB]
  Certyfikat-SKKP-czlonek-wspierajacy-Targi-Kielce.jpg [226.73 KB]
  Certyfikat-SKKP-czlonek-zwyczajny-Andrzej-Kiercz.jpg [228.98 KB]
 
 

 

skontaktuj się z nami