448812075-2187044998316936-5722442182498361330-n.jpg
Uroczystość wręczenia odznaczeń w Targach Kielce.

Zespół Centrum Kongresowego Targów Kielce z odznaczeniami państwowymi

21 czerwca 2024
Honorowymi medalami za wzorowe wykonywanie obowiązków oraz długoletnią służbę nagrodzono w trakcie uroczystego spotkania liczną grupę pracowników Targów Kielce. Wśród wyróżnionych znaleźli się także przedstawiciele Centrum Kongresowego kieleckiego ośrodka, zastępca Dyrektora oraz menadżerowie Centrum Kongresowego.

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach, postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Pana Andrzeja Dudy, za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej, w piątek 21 czerwca w Targach Kielce odznaczono niektórych z pracowników kieleckiego ośrodka. Wyróżniono liczną grupę, aż 31 osób. Wśród nich znaleźli się: Urszula Wasińska, zastępca Dyrektora Centrum Kongresowego Targów Kielce oraz Konrad Lenartowicz i Bartłomiej Terlecki, menadżerowie Centrum Kongresowego.

Uroczystego wręczenia medali w kieleckim ośrodku dokonał wicewojewoda świętokrzyski, Michał Skotnicki.

- Medal jest symbolem, który odzwierciedla Waszą wieloletnią pracę. Jeszcze wiele przed Wami, w tym bardzo ważne przedsięwzięcia, o których słyszymy aktualnie z mediów, czy rozmów z zarządem. Poprzeczka zawieszona przez Was na rynku targowym jest zawieszona bardzo wysoko, za co serdecznie Wam dziękuję. Europa może się od Państwa uczyć – podkreślił wicewojewoda świętokrzyski, Michał Skotnicki zwracając się do pracowników kieleckiego ośrodka.

Wśród nagrodzonych znaleźli się także członkowie Zarządu Targów Kielce – Prezes dr Andrzej Mochoń oraz Wiceprezes Bożena Staniak.

Serdecznie gratulujemy wszystkim odznaczonym i dziękujemy za wyjątkowe zaangażowanie oraz wkład w rozwój Targów Kielce.