IMG-9244.JPG

Zawsze jest pora na event w Kielcach! Przekonywał o tym Zespół Centrum Kongresowego Targów Kielce podczas Forum Branży Eventowej

10 stycznia 2024
W corocznym, największym forum skupiającym profesjonalistów związanych z realizacją wydarzeń nie mogło zabraknąć kieleckiego ośrodka wystawienniczego. Na stoisku swoją ofertę zaprezentowali także przedstawiciele Świętokrzyskie Convention Bureau oraz Hotelu Tęczowy Młyn.

Forum Branży Eventowej, które odbyło się 10 stycznia w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Expo XXI zgromadziło ponad dwa tysiące uczestników i około 150 wystawców, wśród których znalazły się agencje eventowe, marketingowe, PR, agencje incentive travel oraz wedding plannerzy. To nie tylko miejsce wymiany doświadczeń, ale także platforma wspierająca rozwój działań wizerunkowych i sprzedażowych przedsiębiorstw oraz miejscowości. Wydarzenie odgrywa kluczową rolę w integrowaniu i motywowaniu zespołów, co czyni je niezwykle istotnym punktem spotkania dla marketingowców, specjalistów z dziedziny HR, PR'owców oraz profesjonalistów z branży incentive i agencji eventowych. Wśród wystawców nie zabrakło zespołu Centrum Kongresowego Targów Kielce, które na stoisku zaprezentowało swoją ofertę wspólnie z przedstawicielami Świętokrzyskiego Convention Bureau oraz Hotelu Tęczowy Młyn.