Koncert-NutkoSfera-FB-Event.png

Uwielbiany przez dzieci CeZik ponownie wystąpi w Kielcach!

02 kwietnia 2024
Jeden z najpopularniejszych polskich twórców działających w sieci – CeZik zaprezentuje w Centrum Kongresowym Targów Kielce wyjątkowe piosenki dla najmłodszych. Dużo dobrej zabawy i mnóstwo uśmiechu gwarantowane!

CeZik wraz ze swoim projektem NutkoSfera wystąpi ponownie w Centrum Kongresowym Targów Kielce 17 kwietnia 2024 roku, gdzie zaprezentuje piosenki dla najmłodszych, które mają za zadanie bawić i uczyć. Artysta swoją twórczością zachęca do zabawy, przekazując jednocześnie konkretną wiedzę i rozmaite ciekawostki. Najpopularniejszy klip „W układzie słonecznym” ma ponad 130 milionów wyświetleń w serwisie Youtube i wiosną otrzymał status Platynowej Płyty! T-REX  ma ponad 4 mln wyświetleń.

Za pseudonimem CeZik kryje się Cezary Nowak, który od urodzenia pasjonuje się muzyką! Od 2009 roku swoją twórczość publikuje w Internecie. Jego piosenki zachęcają najmłodszych do wspólnej zabawy, jednocześnie przekazując konkretną wiedzę oraz rozmaite ciekawostki. Do tej pory artysta opublikował na kanałach YouTube „CeZik” oraz „KlejNuty” kilkadziesiąt filmów, a najpopularniejsze z nich zostały wyświetlone kilkanaście milionów razy. Łącznie materiały CeZika doczekały się ponad 330 milionów odsłon, co sprawia, że jest on jednym z najpopularniejszych polskich twórców działających w sieci.

Bilety do nabycia na stronie biletomat.pl

 

Informacje o wydarzeniu:

Data: 17 kwietnia 2024 roku

Godzina: 18:00

Miejsce: Centrum Kongresowe Targów Kielce

 

Nie przegap okazji, aby spędzić czas w towarzystwie uwielbianego przez dzieci CeZika i cieszyć się niezapomnianym koncertem pełnym dobrej zabawy i uśmiechu!

Koncert-NutkoSfera-A4-.jpg [1.09 MB]