ULA.jpg
Ula Wasińska z Targami Kielce związana jest już od 11 lat.

Urszula Wasińska Zastępcą Dyrektora Centrum Kongresowego! Zarząd Targów Kielce podjął decyzję o jej awansie

21 lipca 2023
Ula Wasińska związana jest z Targami Kielce od 11 lat. Pracowitość, profesjonalizm, wykonywanie obowiązków zawodowych z sercem i pasją wiodło Urszulę przez kolejne szczeble – specjalisty, menedżera… Przez ostatnie dwa lata pełniła funkcję kierownika Zespołu Organizacji Konferencji. Jej działania zostały docenione i awansowano ją na stanowisko Zastępcy Dyrektora Centrum Kongresowego. Wielkie gratulacje!

To już 11 lat, jak swoją pracę w Targach Kielce rozpoczęła Urszula Wasińska - absolwentka kierunku nauki polityczne i gospodarka przestrzenna ze specjalnością obrót nieruchomościami. Na początku była stażystką w Wydziale Organizacyjno – Prawnym, a kilka miesięcy później sprawdziła się także na stanowisku asystenta zarządu. Szybko okazało się, że doskonale potrafi obracać też… imprezami.  W 2013 roku dołączyła do Zespołu Organizacji Konferencji. Pracowitość, profesjonalizm, wykonywanie obowiązków zawodowych z sercem i pasją wiodło Urszulę przez kolejne szczeble – specjalisty, menedżera… Dwa lata temu, 1 sierpnia, została Kierownikiem Zespołu Organizacji Konferencji.W Centrum Kongresowym odbywają się setki imprez rocznie, a spod ręki Urszuli wychodzi ich kilkadziesiąt. Organizowała i niewielkie spotkania, i kongresy dla kilku tysięcy osób. Do swoich ulubionych zalicza Ogólnopolski Festiwal Piosenki Poetyckiej i Turystycznej Przy Kominku, targi organizacji pozarządowych NGO-EXPO, Europejski Parlament Wiejski oraz… konferencje religijne.

Zarząd Targów Kielce, widząc zaangażowanie, troskę o każdy szczegół wydarzenia, serdeczność i otwartość w kontaktach z klientami oraz efekty pracy Urszuli, podjął decyzję o jej awansie na Zastępcę Dyrektora Centrum Kongresowego!   

Mottem życiowym Urszuli są słowa Św. Jana Pawła II „Wymagajcie od siebie, choćby inni od was nie wymagali”. Pracę traktuje jako nieustanną, różnorodną i ciekawą przygodę, ciągle odkrywając jej niezliczone możliwości. Nie rozstaje się z kalendarzem, w którym ma zapisany plan pracy, spotkania, pomysły i cele. Uwielbia być na bieżąco - śledzi i analizuje wydarzenia w polityce polskiej i zagranicznej. W ludziach najbardziej ceni mądrość, pracowitość, odwagę i kreatywność. Uwielbia morze i jazdę koleją, a morskie ukojenie zawsze znajduje w Kołobrzegu.
 
Gratulujemy serdecznie i życzymy kolejnych sukcesów. Mamy nadzieję, że wzmocnienie pozycji Urszuli przyczyni się do rozwoju Centrum Kongresowego i organizacji następnych fantastycznych imprez.