642A1510.jpg
Uroczyste otwarcie Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych w Centrum Kongresowym Targów Kielce.

III Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych - spotkanie branży rachunkowo-księgowej!

26 października 2022
250 uczestników, 35 wystawców, liczne grono prelegentów i ekspertów oraz niezwykle napięty program III Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych gwarantują sukces kolejnego spotkania branży rachunkowo-księgowej, które właśnie wystartowało w Centrum Kongresowym Targów Kielce.

Współpraca międzynarodowa, obsługa zagranicznych klientów, zatrudnianie cudzoziemców, finansowanie biur rachunkowych w trudnej sytuacji ekonomicznej klientów, sprzedaż i marketing w biurach rachunkowych, nowe technologie i procesy digitalizacji w branży, archiwizacja dokumentów i bezpieczeństwo danych to tylko część tematów, jakie poruszane będą przez najbliższe dwa dni największego w Polsce spotkania branży rachunkowo-księgowej. – III edycja MKBR jest naprawdę międzynarodowa i to nie tylko z nazwy. Po pierwsze za sprawą tematyki i tegorocznego hasła „Globalnie czy lokalnie”, a po drugie za sprawą zagranicznych gości z Estonii i Holandii – mówiła podczas uroczystego otwarcia prezes Staniak, życząc wszystkim uczestnikom owocnych spotkań i dobrze wykorzystanego czasu w Targach Kielce.

Spotkanie pod szyldem MKBR to okazja do zapoznania się z najnowocześniejszymi systemami obsługującymi biura rachunkowo-księgowe i znakomita przestrzeń do wymiany wiedzy i doświadczeń. Księgowi od dawna pracują w środowisku międzynarodowym, co podkreślała w swoim wystąpieniu prezes Audyt Partner, tłumacząc, że stosowane w biurach rozwiązania informatyczne, sprzęt, a nawet takie przyziemne sprawy jak samochody, meble, czy kawa są często wynikiem nawiązanych kiedyś relacji międzynarodowych.

III Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych potrwa do czwartku, 27 października 2022 roku.