099A0064.jpg

Rewia piękna w Centrum Kongresowym. Miss i Mister Województwa Świętokrzyskiego 2022 wybrani

27 czerwca 2022
Wielki finał wyborów Miss Województwa Świętokrzyskiego 2022, Miss Nastolatek i Mistera miał miejsce w Centrum Kongresowym Targów Kielce w niedzielę, 26 czerwca. Na scenie prezentowały się piękne dziewczęta oraz przystojni młodzieńcy.
Gala finałowa konkursu Miss Województwa Świętokrzyskiego  to było duże przedsięwzięcie. Świetnie się tu sprawdziła sala Omega Centrum Kongresowego. Jej możliwości pozwoliły w komfortowych warunkach przygotowywać się do kolejnych wyjść i z gracją prezentować się na scenie. Śliczne dziewczęta i młodzi panowie korzystali z eleganckiej przestrzeni centrum, robiąc sobie fotografie między innymi na schodach.  
W efekcie finał był emocjonującą rewią piękna.   
 
Natalia i Galin Miss i Misterem Województwa Świętokrzyskiego 2022. Nina - Miss Nastolatek
 
Zaprezentowały się 32 śliczne dziewczyny oraz pięciu przystojnych chłopaków z różnych stron Świętokrzyskiego.
 
Koronę Miss Województwa Świętokrzyskiego 2022 otrzymała Natalia Partyka z Ostrowca Świętokrzyskiego. Miss Nastolatek Województwa Świętokrzyskiego 2022 została Nina Dulewicz ze Skarżyska-Kamiennej. Zaś tytuł Mistera Województwa Świętokrzyskiego 2022 powędrował do Galina Stefanova z Kielc. /na zdjęciach, fot. Echo Dnia/
Przyznano też kolejne tytuły. I Wicemiss Województwa Świętokrzyskiego 2022 to Roksana Czarnowska z Kielc; II Wicemiss  została Daria Jaśkowska, także z Kielc, III Wicemiss  - Martyna Popecka z Bliżyna, zaś IV Wicemiss - Magdalena Bałaga z Pińczowa.
 
Tytuł I Wicemiss Nastolatek Województwa Świętokrzyskiego 2022 otrzymała Milena Święcka z Kielc, II Wicemiss Nastolatek  - Nikola Sierociuk, też  z Kielc, III Wicemiss Nastolatek - Zuzanna Łakomska, także kielczanka, zaś IV Wicemiss Nastolatek została Nikola Lasocka ze Zgórska.
Kandydatki zmieniały autfit kilkukrotnie. Można je było zobaczyć w sukienkach M&M, sukniach ślubnych, garniturach, bieliźnie, kostiumach kąpielowych oraz w  stylizacjach, które same przygotowały. Z kolei kandydaci do tytułu Mistera na scenie pojawili się w garniturach, na luzie i bez koszulek. Finalistki prezentowały też swoje talenty. Widzowie obserwowali między innymi układy taneczne i występy wokalne. Całą galę prowadził już po raz kolejny popularny prezenter telewizyjny Conrado Moreno.