MP-Tour-Swietokrzyskie-logo-0378.jpg
Wizyta studyjna w Targach Kielce.

Planiści spotkań z całej Polski z wizytą w świętokrzyskim! Odbyli kolejny z wyjazdów studyjnych

16 kwietnia 2024
Z inicjatywy MeetingPlanner.pl i Świętokrzyskie Convention Bureau zorganizowano trzydniowy wyjazd dla planistów i organizatorów spotkań z całej Polski. MP MICE Tour® to spotkanie biznesowe będące okazją do poznania oferty eventowej regionu świętokrzyskiego.

Trzydniowy wyjazd studyjny był okazją do poznania malowniczych krajobrazów Świętokrzyskiego, ale także odbycia biznesowych spotkań po regionalnej mapie obiektów eventowych.  Dzięki starannie zaplanowanemu programowi, uczestnicy mogli doświadczyć nie tylko profesjonalnej strony organizacji wydarzeń. MP MICE Tour® Świętokrzyskie to okazja do poznania lokalnych usługodawców oraz nawiązania relacji z osobami odpowiedzialnymi za sprzedaż i marketing miejsc oraz usług. Dla przedsiębiorców taki wyjazd był niepowtarzalną szansą na poszerzenie horyzontów biznesowych.

W Targach Kielce uczestnicy wyjazdu zwiedzili infrastrukturę kieleckiego ośrodka, ale również zobaczyli jak wygląda organizacja targów oraz eventów w Centrum Kongresowym Targów Kielce na przykładzie odbywających się w tym czasie Targów Dom, Ogród i TY, a także sportowych zawodów - Mistrzostw Polski w Kulturystyce i Fitness.

Wśród gości wyjazdu znaleźli się przedstawiciele takich firm jak między innymi: Maestro Meetings & Incentives, Henning Creative and Business Group, NeonRabbits oraz PMPG Polskie Media S.A. / WPROST.

Spotkania odbyły się również m.in. na Lotnisku Radom, w Sandomierzu, w Zespole Pałacowym Sarmata oraz Hotelu Mały Rzym oraz Centrum Rozrywki w Hotelu La Mar.