HairSkin-post-FB-1200x1200px.png

Piękno w zdrowym stylu, czyli Konwent Hair&Skin jesienią w Centrum Kongresowym Targów Kielce!

10 maja 2023
Zapraszamy do udziału w nowym wydarzeniu Centrum Kongresowego Targów Kielce – konwencie Hair & Skin organizowanym w formie konferencji, szkoleń oraz pokazów. Spotkanie, które odbędzie się jesienią, od 30 września do 1 października 2023, to ciekawa propozycja zarówno dla początkujących pasjonatów branży beauty, jak również dla profesjonalistów.

Konferencje i szkolenia podczas Hair & Skin – swoiste kompendium wiedzy

Dopracowana formuła i program wydarzenia umożliwią wzięcie udziału w konferencjach i szkoleniach ze specjalistami z wielu różnych dziedzin, a także z beauty guru, konsultantami i trenerami. Spotkania poświęcone będą m.in. pozyskiwaniu informacji na temat codziennej pielęgnacji skóry, postępowaniu w problematycznych sytuacjach oraz temu jak odnieść sukces w branży. Wydarzenie to okazja do poznania najważniejszych trendów, nowości oraz uzyskania najnowszych informacji w zakresie branży beauty.

Prezentacje firmowe i kreatywne pokazy w Centrum Kongresowym Targów Kielce

W kieleckim ośrodku wystawienniczym ofertę innowacyjnych rozwiązań zaprezentują przedstawiciele branży fryzjerskiej, kosmetycznej, dietetycznej, medycznej czy biznesowej. Konwent Hair & Skin z udziałem profesjonalistów i przedstawicieli świata beauty będzie platformą do wymiany doświadczeń, nawiązania kontaktów i współpracy biznesowej. W trakcie promocji firmowych odwiedzający wydarzenie będą mogli uzyskać m.in. porady dietetyczne, trychologiczne, podologiczne i fryzjerskie oraz wskazówki w zakresie tworzenia makijażu klasycznego i permanentnego. Nie zabraknie także kreatywnych pokazów, wyjątkowych metamorfoz i ciekawych stylizacji. W kieleckim ośrodku będzie można także zakupić wiele profesjonalnych kosmetyków oraz produktów kosmetycznych w atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy na Konwent Hair & Skin od soboty, 30 września do niedzieli, 1 października 2023 roku do Centrum Kongresowego Targów Kielce.

Bilety na wydarzenie będą dostępne w dwóch wariantach: jednodniowym lub dwudniowym na stronie Targów Kielce już wkrótce.

Więcej informacji w wydarzeniu na Facebooku

/MSi/