12 listopada 2022
W piątek, 11 listopada na scenie Centrum Kongresowego Targów Kielce wystąpili: Nocny Kochanek, który zaprezentował utwory z najnowszego albumu „O Jeden Most Za Daleko” oraz krakowska grupa rockowa – SICK SAINTS. Artyści rozgrzali publiczność do czerwoności!
07 listopada 2022
Dobra organizacja, komplet kibiców i duże emocje - tak można podsumować galę Klincz Fight Night ll, która odbyła się 5 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce.
04 listopada 2022
Uczniowie szkół powiatu kieleckiego sprawdzili, czy znają „Bezpieczeństwo na Piątkę”. XIV edycja akcji Świętokrzyskiej Policji – pod tym właśnie hasłem – odbyła się w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Były to eliminacje powiatowe, a najlepsi będą mieli szansę sprawdzić się na poziomie wojewódzkim.
26 października 2022
Po raz kolejny Centrum Kongresowe Targów Kielce stanie się miejscem pięściarskich zmagań, a to za sprawą gali sportów walki Klincz Fight Night II, która odbędzie się już 5 listopada.
26 października 2022
O tym, że warto stosować nowoczesne systemy zarządzania i wspierania biur rachunkowych oraz nie bać się procesu digitalizacji, debatowano w trakcie panelu dotyczącego nowoczesnych rozwiązań dla biur rachunkowych. Na arenie głównej omówiono również studium przypadku systemu enova365 i jego zastosowania w komunikacji z klientem, a na zakończenie pierwszego dnia prelekcji w trakcie wystąpienia eksperckiego zaprezentowano najważniejsze zastosowania programu INFOR lex.
26 października 2022
250 uczestników, 35 wystawców, liczne grono prelegentów i ekspertów oraz niezwykle napięty program III Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych gwarantują sukces kolejnego spotkania branży rachunkowo-księgowej, które właśnie wystartowało w Centrum Kongresowym Targów Kielce.
24 października 2022
Fizjoterapeuci, lekarze, osteopaci i trenerzy personalni biorą udział w cyklu szkoleń organizowanych w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Zgłębiają wiedzę z zakresu nowoczesnych metod fizjoterapeutycznych, które pomagają nieść pomoc pacjentom cierpiącym na szereg bolesnych dolegliwości.
20 października 2022
Systemy do diagnostyki, badań i transportu próbek, które mają realny wpływ na jakość usług medycznych, a w konsekwencji – na zdrowie i życie pacjentów, są obecnie prezentowane w Targach Kielce. W ramach trwającego, jubileuszowego zjazdu Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Laboratoryjnej, 51 firm z branży diagnostycznej zademonstrowało innowacyjne technologie, które mają szansę zmienić oblicze diagnostyki.