24 kwietnia 2023
Targi Kielce oraz Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach wychodzą z propozycją nowej imprezy skierowanej do dzieci i dorosłych - Klocki Fest i spotkanie z najbardziej znanymi legotuberami! Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 10 czerwca w Centrum Kongresowym Targów Kielce oraz w niedzielę, 11 czerwca w Muzeum Zabawek i Zabawy.
24 kwietnia 2023
- Druga edycja Ogólnopolskich Targów Organizacji Pozarządowych NGO-EXPO będzie dwukrotnie większa niż premierowa. Około 150 wystawców w Targach Kielce zaprezentuje swoją działalność oraz jej wytwory 29 i 30 czerwca – mówił Wojciech Kaczmarczyk, dyrektor Narodowego Instytutu Wolności, który jest jednym z organizatorów wydarzenia. – Kochamy organizować targi, z sercem przygotujemy także tę wystawę – zaznaczył prezes kieleckiego ośrodka dr Andrzej Mochoń podczas konferencji prasowej.
18 kwietnia 2023
Sala Kappa i Lambda Centrum Kongresowego stały się we wtorek miejscem rozmów na temat możliwości, jakie niesie portal Mapuj Pomoc, który łączy podmioty wspierające z osobami z Ukrainy potrzebującymi tego wsparcia.  
18 kwietnia 2023
We wtorek, 18 kwietnia w sali konferencyjnej w Centrum Kongresowym Targów Kielce laureaci wojewódzkich konkursów przedmiotowych ze Świętokrzyskiego otrzymali medale i dyplomy. W sali Omega uroczyście doceniono ponad 200 osób, a towarzyszyli im nauczyciele i rodzice.
16 kwietnia 2023
Prawie 150 zawodników stanęło na scenie kieleckiego ośrodka podczas Mistrzostw Polski oraz Debiutów PZKFiTS w Kulturystyce i Fitness! Nie zabrakło również wystawców z szeroką ofertą sportową.
11 kwietnia 2023
Szósta edycja zawodów Pole Dance Show odbędzie się od 21 do 23 kwietnia 2023 roku w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Ponad 250 miłośników pole dance z kraju i zagranicy zaprezentuje swoje umiejętności w różnych kategoriach.
04 kwietnia 2023
Kaśka Sochacka z zespołem stworzyli niezwykle nastrojowy klimat, w którym wręcz utonęło kilkaset zasłuchanych fanów muzyki popularnej wokalistki. W poniedziałkowy wieczór Centrum Kongresowe Targów Kielce stało się oazą ciekawych popowych "kawałków" z nutą alternatywnych brzmień i rockowym pazurem.
22 marca 2023
O różnych modelach przywództwa sytuacyjnego według Blancharda, skutecznych sposobach komunikacji, budowaniu relacji z zespołem oraz osiąganiu lepszych wyników zespołowych będą rozmawiali uczestnicy kolejnego z cyklu warsztatów organizowanych przez Centrum Szkoleń i Coachingu już 30 marca. Spotkanie poprowadzi Szymon Grzegorczyk - trener biznesu i konsultant