17 października 2022
Firma Schrack Technik Polska, jeden z czołowych producentów i dystrybutorów sprzętu elektrycznego i teleinformatycznego zorganizowało spotkanie firmowe w Centrum Kongresowym Targów Kielce.
07 października 2022
Trzecie spotkanie pod szyldem Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych, które odbędzie się w Targach Kielce już 26 i 27 października 2022 roku, to najważniejsze jesienne wydarzenie przedstawicieli biur rachunkowych i ludzi związanych z sektorem księgowości. Rejestracja wciąż jest otwarta - zobacz, jak możesz dołączyć do wydarzenia.
06 października 2022
Wykłady, spotkania i panele dyskusyjne były częścią IV Kongresu Armatury Przemysłowej, który w dniach 5-6 października 2022 odbył się w Targach Kielce. Spotkanie podzielone zostało na dwa jednodniowe bloki; pierwszy dotyczył energetyki jądrowej i miksu energetycznego, a drugi – wytycznych Urzędu Dozoru Technicznego dla armatury przemysłowej. Szczególnie aktualna dziś tematyka spotkania przyciągnęła do Targów Kielce mnóstwo gości.
04 października 2022
Aż 50 wystawców i 650 miejsc pracy dostępnych było dla odwiedzających Regionalne Targi Pracy Polska Ukraina zorganizowanych 4 października 2022 roku w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Organizacja targów jest odpowiedzią na potrzeby cudzoziemców, uchodźców z Ukrainy oraz polskich pracodawców zainteresowanych ich zatrudnieniem.
27 września 2022
Targi Kielce we wtorek, 27 września, stały się miejscem dyskusji prezydentów miast i włodarzy gmin Polski Wschodniej. Dyskutowali o problemach nurtujących samorządy.
22 września 2022
Do Klastra Metrologicznego dołączyły kolejne dwie firmy, które umowę o członkostwo podpisały podczas „Przemysłowej Jesieni”. Umowę podpisali koordynator Klastra Andrzej Kiercz, Dyrektor Centrum Kongresowego Targów Kielce oraz Anna Gębarska z firmy 3D SMARTTECH i Dorota Kołakowska z firmy SONEL S.A
19 września 2022
Przedstawiciele świata nauki i przemysłu spotkali się podczas V edycji Konferencji Naukowej „Szybkie Prototypowanie - Druk 3D & 4D w zastosowaniach inżynierskich” w Kielcach, aby wymienić wiedzę w zakresie technologii druku 3D i 4D oraz omówić aktualnie prowadzone badania. Wydarzenie potrwa dwa dni.
15 września 2022
Cztery dni spotkań, niemal 400 uczestników z 39 krajów, 10 wizyt studyjnych, 31 warsztatów, 15 pracujących jednocześnie sal konferencyjnych, ponad 30 stoisk krajowych i lokalnych w hali wystawienniczej – tak można podsumować Europejski Parlament Wiejski, kolejny wymagający projekt zrealizowany przez Zespół Centrum Kongresowego Targów Kielce!