18 września 2023
Tegoroczne koncerty organizowane w ramach Kielce Rockują przyciągnęły do Centrum Kongresowego Targów Kielce setki fanów mocnych brzmień, ale również łagodnych dźwięków. W programie festiwalu obok legend polskiej sceny rockowej i heavy metalowej znaleźli się również artyści reprezentujący jazz i blues. Gościliśmy m.in. zespół Turbo, Rezerwat, Kobranocka, Proletaryat, Johna Portera i Agatę Karczewską, kwartet KaZióGra, Maciej Lipinę z zespołem Ścigani i innych.
28 sierpnia 2023
Dekadę temu, 28 sierpnia 2013 roku miało miejsce uroczyste otwarcie Centrum Kongresowego Targów Kielce. Jego budowa była jedną z najważniejszych i największych inwestycji Targów Kielce!
10 sierpnia 2023
„Join in! Polsko-ukraińska współpraca na rzecz odbudowy i strategicznego partnerstwa” to wydarzenie, którego celami będą włączenie świętokrzyskich firm w proces powojennej odbudowy Ukrainy. Zostanie przeprowadzone 21 listopada 2023 roku w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Umowy na organizację konferencji zostały podpisane w czwartek, 10 sierpnia.
21 lipca 2023
Ula Wasińska związana jest z Targami Kielce od 11 lat. Pracowitość, profesjonalizm, wykonywanie obowiązków zawodowych z sercem i pasją wiodło Urszulę przez kolejne szczeble – specjalisty, menedżera… Przez ostatnie dwa lata pełniła funkcję kierownika Zespołu Organizacji Konferencji. Jej działania zostały docenione i awansowano ją na stanowisko Zastępcy Dyrektora Centrum Kongresowego. Wielkie gratulacje!
19 lipca 2023
Sposoby na piękno w zdrowym stylu poznają odwiedzający Centrum Kongresowe Targów Kielce już 1 października podczas konwentu Hair & Skin. W trakcie wydarzenia będzie można między innymi otrzymać darmowe porady żywieniowe od znanej dietetyk Hanny Stolińskiej oraz wskazówki biznesowe od profesjonalnej trenerki branży beauty Marceliny Rawki. Nie zabraknie także kreatywnych pokazów, wyjątkowych metamorfoz i ciekawych stylizacji.
13 lipca 2023
Jubileuszowa, 10. edycja Festiwalu Kielce ROCKują zapowiada się wyjątkowo! Przez trzy dni, od 15 do 17 września na scenie zaprezentują się artyści z kultowych zespołów takich jak m.in. Kobranocka, Proletaryat, Turbo, Rezerwat, zespół 1One z Grzegorzem Kupczykiem oraz duet Porter i Karczewska. To duża dawka najlepszej polskiej muzyki: od rocka i punk rocka przez bluesa i jazz, aż po metal.
07 lipca 2023
Dyrektor Centrum Kongresowego Targów Kielce Andrzej Kiercz przedstawił możliwości obiektów i sal konferencyjnych kieleckiego ośrodka. Goście byli pod ogromnym wrażeniem prezentowanych osiągnięć.
30 czerwca 2023
Wyjątkowi przedsiębiorcy ze Świętokrzyskiego zostali nagrodzeni w Centrum Kongresowym. Przybyłych gości przywitali organizatorzy - prezes Polska Press Makroregion Centrum Łódź, Kielce Robert Glinkowski, redaktor naczelny "Echa Dnia", Stanisław Wróbel oraz prezes Targów Kielce dr Andrzej Mochoń, kanclerz Loży Świętokrzyskiej Business Centre Club, która jest Partnerem Merytorycznym Konkursu.