03 stycznia 2024
Istniejące już od dekady i dynamicznie rozwijające się Centrum Kongresowe Targów Kielce osiąga kolejne, imponujące wyniki. Nowy Rok to okazja do tworzenia dalszego etapu w pięknej historii Centrum, które skutecznie spełnia oczekiwania różnych branż, prezentując jeszcze bardziej atrakcyjny kalendarz wydarzeń.
11 grudnia 2023
W niedzielny wieczór salę Omega wypełniła magia dźwięków filmowej muzyki. Utalentowany pianista Maksym Rzemiński wraz z Orkiestrą Kameralną dali wyjątkowy koncert "The Best of".
03 grudnia 2023
Koncert Nocnego Kochanka w Centrum Kongresowym Targów Kielce był wydarzeniem pełnym mocnych brzmień i niepowtarzalnej atmosfery metalowego święta. Już na samym początku wieczoru entuzjazm fanów był zauważalny.
24 listopada 2023
W miniony piątek, 24 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce wyłoniono laureatów kolejnego już plebiscytu medycznego Echa Dnia. Wyróżniono w nim najlepszych pracowników ochrony zdrowia w regionie świętokrzyskim w tym m.in. lekarzy rodzinnych i pediatrów, lekarzy specjalistów, fizjoterapeutów, diagnostów laboratoryjnych, a także ratowników medycznych.
23 listopada 2023
O najnowszych technologiach dronowych, sztucznej inteligencji i systemach pomiarowych rozmawiają specjaliści w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Prezentują drony do oceny stanu powietrza i upraw, do pozyskiwania danych, a nawet do inspekcji budowlanej! Swoją premierę będzie miał najnowszy skaner laserowy do drona DJI Zenmuse L2 - niezwykle skuteczny nawet w obszarach o gęstej roślinności.
21 listopada 2023
Konferencja “Join in! Polsko-ukraińska współpraca na rzecz odbudowy i strategicznego partnerstwa” w Targach Kielce stała się ważnym w umacnianiu polsko-ukraińskich więzi gospodarczych wydarzeniem. Dzięki niej, wiele firm z obu krajów zainicjowało dialog, który może przekształcić się w trwałe partnerstwa. Celem wspólnych działań jest wsparcie Ukrainy w powojennej odbudowie odbudowie.
21 listopada 2023
W muzyczną podróż po najpiękniejszych utworach Maksyma Rzemińskiego będzie można wybrać się już 10 grudnia podczas wyjątkowego koncertu „The best of” w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Utalentowany pianista wystąpi na kieleckiej scenie w towarzystwie Orkiestry Kameralnej pod przewodnictwem Lucjana Szalińskiego - Bałwasa.
19 listopada 2023
Muzyczny i świąteczny nastrój zagościł 18 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce za sprawą Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Poetyckiej i Turystycznej "Przy Kominku”. Oprócz koncertu kilkunastu zespołów z całej Polski, w trakcie towarzyszącego mu kiermaszu świątecznego wystawcy zachwycali szeroką ofertą regionalnych i naturalnych produktów, wyrobów rękodzielniczych oraz ozdób świątecznych.