30 czerwca 2023
Wyjątkowi przedsiębiorcy ze Świętokrzyskiego zostali nagrodzeni w Centrum Kongresowym. Przybyłych gości przywitali organizatorzy - prezes Polska Press Makroregion Centrum Łódź, Kielce Robert Glinkowski, redaktor naczelny "Echa Dnia", Stanisław Wróbel oraz prezes Targów Kielce dr Andrzej Mochoń, kanclerz Loży Świętokrzyskiej Business Centre Club, która jest Partnerem Merytorycznym Konkursu.
27 czerwca 2023
27 czerwca rozpoczął się Międzynarodowy Kongres dla branży logistycznej i opakowań LogInPack, współorganizowany przez Targi Kielce. Gościem specjalnym wydarzenia jest Wicepremier i Minister Gospodarki w latach 2012 – 2015 Janusz Piechociński.
20 czerwca 2023
Konferencja Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego w Kielcach pt. „Świętokrzyskie – dobre sąsiedztwo dla Ukrainy” była okazją do rozmów m.in. o pomocy dla obywateli Ukrainy, o wsparciu cudzoziemców w ramach Funduszu Azylu Migracji i Integracji oraz o polskim systemie edukacyjnym dla uczniów ukraińskich.
13 czerwca 2023
Niemal 80 kupców z Azji i Bliskiego Wschodu, Afryki i Europy oraz 46 wystawców z Polski i sześciu krajów zjechało do Targów Kielce. W Centrum Kongresowym we wtorek rozpoczęły się rozmowy, których celem jest wprowadzenie nowego produktu na zagraniczne rynki. – Życzę Państwu udanych rozmów biznesowych i wielu zawartych umów - mówiła Bożena Staniak, wiceprezes Targów Kielce w czasie otwarcia.
11 czerwca 2023
Spotkania i warsztaty z Legotuberami, wystawa makiet, zajęcia z robotyki, animacje dla najmłodszych, a także badania kontrolne dla dorosłych – to część atrakcji, jakie przygotowano dla odwiedzających Centrum Kongresowe Targów Kielce 10 czerwca podczas Klocki Fest - Zlot Legotuberów.
25 maja 2023
Nie lada frajda czeka miłośników klocków i pasjonatów tworzenia budowli z tych zabawek - Klocki Fest - Zlot Legotuberów to świetny sposób na spędzenie czasu z całą rodziną. Impreza odbędzie się w sobotę, 10 czerwca w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Uzupełnieniem wydarzenia będzie spotkanie w Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach zaplanowane na niedzielę, 11 czerwca.
22 maja 2023
Trzy dni spotkań naukowo-biznesowych, ponad 40 firm oferujących najnowocześniejszy sprzęt stomatologiczny, kilkudziesięciu wykładowców z Polski i zagranicy oraz specjalistyczne konferencje organizowane w kilku salach jednocześnie – tak w skrócie można podsumować odbywający się od 19 do 21 maja w Centrum Kongresowym Targów Kielce Dentopolis.
12 maja 2023
Kilkanaście widowiskowych walk w boksie i K1 będzie można zobaczyć podczas kolejnej odsłony charytatywnej gali bokserskiej Boxing Challenge już 13 maja 2023 roku w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Wydarzenia ma charakter bankietu i oprócz walk obejmie również licytacje. Głównym celem wydarzenia jest zebranie środków na osoby zmagające się z chorobami nowotworowymi.