02 kwietnia 2024
Jeden z najpopularniejszych polskich twórców działających w sieci – CeZik zaprezentuje w Centrum Kongresowym Targów Kielce wyjątkowe piosenki dla najmłodszych. Dużo dobrej zabawy i mnóstwo uśmiechu gwarantowane!
25 marca 2024
Wyjątkowa atmosfera, pełna mobilizacja delegatów, merytoryczne rozmowy, spotkanie pokoleń, mili goście – tak w skrócie można podsumować kilkugodzinne zgromadzenie delegatów podczas spotkania organizowanego przez Świętokrzyską Izbę Pielęgniarek i Położnych w Kielcach w poniedziałek, 25 marca.
27 lutego 2024
We wtorek, 27 lutego porozumienie pomiędzy województwem świętokrzyskim, Izbą Gospodarczą „Grono Targowe Kielce” podpisali Marszałek Andrzej Bętkowski oraz Prezes Zarządu Izby Andrzej Kiercz. Współpraca ma obejmować m.in. rozwój w obszarze specjalizacji targowo-kongresowej.
19 lutego 2024
Centrum Kongresowe Targów Kielce po raz kolejny stało się zimową stolicą muzyki za sprawą warsztatów "Muzyczna Kuźnia"! To doroczne wydarzenie organizowane od 2008 roku przez Dom Kultury Białogon. Tegoroczne zajęcia potrwają od 19 do 23 lutego.
13 lutego 2024
W poniedziałek, 12 lutego w Centrum Kongresowym Targów Kielce zgromadzili się przedstawiciele podmiotów ekonomii społecznej z województwa świętokrzyskiego. Spotkanie stanowiło okazję do integracji, wymiany doświadczeń oraz prezentacji działań podejmowanych przez te instytucje.
05 lutego 2024
W Centrum Kongresowym Targów Kielce odbyły się II Mistrzostwa o Puchar Chikary, zorganizowane przez Klub Karate Kyokushin "Chikara". Impreza przyciągnęła do kieleckiego ośrodka 251 uczestników z całego regionu. Oprócz sportowych zmagań, podczas wydarzenia można było zobaczyć widowiskowe występy artystyczne.
01 lutego 2024
Członkowie stowarzyszenia podczas czwartkowego spotkania w Krakowie dyskutowali o rozwoju branży spotkań. – Szukam inspiracji, nowych możliwości, które sprawdzą się w naszym ośrodku w Kielcach – przekazuje Andrzej Kiercz, dyrektor Centrum Kongresowego Targów Kielce.
10 stycznia 2024
W corocznym, największym forum skupiającym profesjonalistów związanych z realizacją wydarzeń nie mogło zabraknąć kieleckiego ośrodka wystawienniczego. Na stoisku swoją ofertę zaprezentowali także przedstawiciele Świętokrzyskie Convention Bureau oraz Hotelu Tęczowy Młyn.