11 kwietnia 2022
Kampania 17 Celów mobilizuje polski biznes do podjęcia działań na rzecz realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju i wykorzystania szans biznesowych płynących z Agendy 2030 strategii rozwoju świata do 2030 roku. Dokument zawiera 17 celów Zrównoważonego Rozwoju.
06 kwietnia 2022
Główny Urząd Miar jako wiodąca instytucja w krajowym systemie miar aktywnie angażuje się we współpracę zarówno z otoczeniem naukowym, jak i gospodarczym. Wzmocniona integracja środowisk zajmujących się metrologią ma bezpośredni wpływ na wyznaczanie dalszych kierunków badań i rozwoju.
31 marca 2022
Debiuty kulturystyczne to okazja do sprawdzenia swoich możliwości dla osób, które chcą rozpocząć swoją karierę zawodową w kulturystyce i fitness. Zmagania i występy debiutantów na scenie odbędą się w różnych kategoriach fitness i wiekowych oraz będą oceniane przez profesjonalnych sędziów.
10 marca 2022
W ramach wiosennej trasy XX-L z okazji 20-lecia swojego istnienia, na scenie Centrum Kongresowego Targów Kielce wystąpił zespół Happysad. Oprócz znanych i lubianych - największych przebojów grupy, pojawiły się również utwory nowe. Koncerty zespołu Happysad są zawsze energetycznym i niezapomnianym wydarzeniem muzycznym!
02 marca 2022
Zgromadzoną w Centrum Kongresowym Targów Kielce publiczność zaczarowały dźwięki pianina, basu, gitary oraz instrumentów perkusyjnych. Podczas koncertu będzie można było usłyszeć takie hity jak: "A wszystko to…" , "Powiedz", "Zawsze z Tobą chciałbym być", "Kochaj mnie Kochaj" czy "Wypijmy za to!".
21 września 2021
O potrzebach rynku pracy, rozwoju zawodowym i prowadzeniu działalności gospodarczej – to główne z zagadnień poruszanych podczas konferencji Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Kielcach
20 września 2021
Koncert „A niech gadają..” to pierwsza odsłona akustycznych koncertów Michała Wiśniewskiego, podczas których będzie można usłyszeć największe przeboje wokalisty oraz zespołu Ich Troje w wersjach akustycznych na żywo!
18 września 2021
W Centrum Kongresowym Targów Kielce odbyła się Międzynarodowa Konferencja pn. "Determinanty rozwoju edukacji z wykorzystaniem innowacyjnych technik terapeutycznych" połączona z inauguracją Roku Akademickiego Instytutu Studiów Podyplomowych Andrago Centrum.