21 czerwca 2022
Targi Slavic B2Beauty zgromadziły dystrybutorów i kupców z całego świata otwierając tym samym drogę eksportu dla producentów kosmetyków i farmaceutyków oraz firm oferujących usługi dla branży z krajów słowiańskich.
20 czerwca 2022
Centrum Kongresowe Targów Kielce w sobotę, 25 czerwca zamieni się w ring. W Mistrzostwach Polski Seniorów Pro-am Low Kick organizowanych przez Sportowy Klub Kick-Boxing Kielce SOMA-GYM udział weźmie 48 wojowników, w tym 12 kobiet.
07 czerwca 2022
W Centrum Kongresowym Targów Kielce zainaugurowano kolejne ważne sportowe przedsięwzięcie. Na mocy porozumienia podpisanego podczas oficjalnej konferencji prasowej największa kolarska impreza rozpocznie się w Kielcach.
20 maja 2022
Od 20 do 22 maja 2022 roku w Centrum Kongresowym Targów Kielce spotkali się specjaliści w dziedzinie stomatologii praktycznej z całego kraju.
29 kwietnia 2022
Członkowie konferencji dyskutowali m. in. o zasadach bezpieczeństwa na wypadek zagrożenia życia, czy też o monitoringu w przestrzeni publicznej.
11 kwietnia 2022
Kampania 17 Celów mobilizuje polski biznes do podjęcia działań na rzecz realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju i wykorzystania szans biznesowych płynących z Agendy 2030 strategii rozwoju świata do 2030 roku. Dokument zawiera 17 celów Zrównoważonego Rozwoju.
06 kwietnia 2022
Główny Urząd Miar jako wiodąca instytucja w krajowym systemie miar aktywnie angażuje się we współpracę zarówno z otoczeniem naukowym, jak i gospodarczym. Wzmocniona integracja środowisk zajmujących się metrologią ma bezpośredni wpływ na wyznaczanie dalszych kierunków badań i rozwoju.
31 marca 2022
Debiuty kulturystyczne to okazja do sprawdzenia swoich możliwości dla osób, które chcą rozpocząć swoją karierę zawodową w kulturystyce i fitness. Zmagania i występy debiutantów na scenie odbędą się w różnych kategoriach fitness i wiekowych oraz będą oceniane przez profesjonalnych sędziów.