27 września 2022
Targi Kielce we wtorek, 27 września, stały się miejscem dyskusji prezydentów miast i włodarzy gmin Polski Wschodniej. Dyskutowali o problemach nurtujących samorządy.
22 września 2022
Do Klastra Metrologicznego dołączyły kolejne dwie firmy, które umowę o członkostwo podpisały podczas „Przemysłowej Jesieni”. Umowę podpisali koordynator Klastra Andrzej Kiercz, Dyrektor Centrum Kongresowego Targów Kielce oraz Anna Gębarska z firmy 3D SMARTTECH i Dorota Kołakowska z firmy SONEL S.A
19 września 2022
Przedstawiciele świata nauki i przemysłu spotkali się podczas V edycji Konferencji Naukowej „Szybkie Prototypowanie - Druk 3D & 4D w zastosowaniach inżynierskich” w Kielcach, aby wymienić wiedzę w zakresie technologii druku 3D i 4D oraz omówić aktualnie prowadzone badania. Wydarzenie potrwa dwa dni.
15 września 2022
Cztery dni spotkań, niemal 400 uczestników z 39 krajów, 10 wizyt studyjnych, 31 warsztatów, 15 pracujących jednocześnie sal konferencyjnych, ponad 30 stoisk krajowych i lokalnych w hali wystawienniczej – tak można podsumować Europejski Parlament Wiejski, kolejny wymagający projekt zrealizowany przez Zespół Centrum Kongresowego Targów Kielce!
12 września 2022
W poniedziałek, 12 września w Centrum Kongresowym Targów Kielce podczas uroczystego otwarcia Europejskiego Parlamentu Wiejskiego spotkali się przedstawiciele europejskich instytucji i organizacji działających na rzecz rozwoju obszarów wiejskich. Wydarzenie potrwa cztery dni.
12 września 2022
Artystami tegorocznego wrześniowego festiwalu Kielce ROCKują były wyjątkowo barwne i oryginalne postacie muzycznego świata. Od 10 do 11 września na scenie wystąpili m.in.: jeden z najważniejszych gitarzystów jazzowych na świecie – Scott Henderson, Dariusz Kozakiewicz - kompozytor i gitarzysta znany z zespołu Breakout czy Perfect, a także utalentowani artyści z Czech, Słowacji czy Meksyku.
07 września 2022
Konkurs „Lider Bezpieczeństwa Państwa 2022” to wyróżnienie nadawane przedsiębiorcom i osobom zasłużonym dla bezpieczeństwa i obronności. Inicjatywa organizowania konkursu narodziła się w 2013 roku.
06 września 2022
Większość wydarzeń związanych z obchodami jubileuszu 30. lat Mędzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego MSPO odbywały się w salach Centrum Kongresowego Targów Kielce. We wtorek, 6 września zorganizowano uroczyste otwarcie, a także wyjątkową galę połączoną z występem tancerzy z Kieleckiego Teatru Tańca.