30 sierpnia 2022
Po raz pierwszy w Polsce, w kieleckim ośrodku wystawienniczym odbędzie się V edycja Europejskiego Parlamentu Wiejskiego, w którym wezmą udział przedstawiciele europejskich instytucji i organizacji działających na rzecz rozwoju obszarów wiejskich. Spotkanie odbędzie się od 12 do 15 września 2022 roku.
12 lipca 2022
Tegoroczny Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Laboratoryjnej zapowiada się imponująco. W trakcie trzech dni wydarzenia, od 19 do 22 października 2022 roku, odbędzie się aż 15 sesji tematycznych z udziałem specjalistów. Podczas spotkań omówione zostaną najnowsze osiągnięcia z zakresu diagnostyki laboratoryjnej.
30 czerwca 2022
Nocny Kochanek, jeden z najpopularniejszych dziś polskich zespołów, w ramach trasy "O Jeden Koncert Za Daleko Tour", zawita do Targów Kielce. Koncert da na scenie naszego Centrum Kongresowego w piątek, 11 listopada. Bilety już można kupować.
27 czerwca 2022
Ważne wydarzenie dla biznesu, przemysłu, także obronnego, nauki miało miejsce w poniedziałek w Centrum Kongresowym. Przedstawiciele ponad 30 przedsiębiorstw, organizacji i instytucji naukowo-badawczych podpisali umowy o współpracy w ramach Klastra Metrologicznego. Targi Kielce zostały koordynatorem przedsięwzięcia.
27 czerwca 2022
Wielki finał wyborów Miss Województwa Świętokrzyskiego 2022, Miss Nastolatek i Mistera miał miejsce w Centrum Kongresowym Targów Kielce w niedzielę, 26 czerwca. Na scenie prezentowały się piękne dziewczęta oraz przystojni młodzieńcy.
26 czerwca 2022
Centrum Kongresowe Targów Kielce w sobotę zamieniło się w niezwykle widowiskową i emocjonującą arenę walki. Najpierw toczyły się pojedynki w ramach eliminacji, a potem miejsce miała tu wielka gala Soma Fight Night. Tytuły Mistrza Polski Seniorów Pro – Am Low Kick oraz Mistrza Federacji Soma Fight Night zdobył Dominik Kaleta ze Sportowego Klubu Kickboxing Kielce.
23 czerwca 2022
Dynamiczny rozwój technologii i wysoka precyzja dronów sprawia, że bezzałogowe statki powietrzne znajdują zastosowanie w wielu branżach, między innymi budowlanej, rolniczej, transportowej, kosmicznej, rozrywkowej, reklamowej, turystycznej i ubezpieczeniowej. Wykorzystanie technik dronowych do specjalistycznych pomiarów będzie tematem International Drone Event – Świat Pomiarów w Kielcach – dwudniowej konferencji dronowej.
23 czerwca 2022
Kontraktacje branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty okazały się absolutnie jedynym w swoim rodzaju takim wydarzeniem w kraju. Centrum Kongresowe Targów Kielce, które było gospodarzem, zapewniło uczestnikom możliwość zaprezentowania swoich produktów oraz przeprowadzenie rozmów biznesowych w komfortowych warunkach.