15 listopada 2022
Zapraszamy do udziału w konferencji i wystawie IDE-Świat Pomiarów już od 24 do 25 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce! Spotkanie będzie okazją do wysłuchania prelekcji ekspertów oraz praktyków z branży, poznania możliwości pomiarowych dronów i korzyści z wykorzystania najnowszych rozwiązań technologicznych.
14 listopada 2022
W trakcie Festiwalu Piosenki Poetyckiej i Turystycznej „Przy Kominku” w Przeglądzie Konkursowym zmagać się będzie aż 15 zespołów z całej Polski. Nie zabraknie także występów Gwiazd podczas Koncertu Galowego i wydarzeń towarzyszących. Bilety na wydarzenie już dostępne!
12 listopada 2022
W piątek, 11 listopada na scenie Centrum Kongresowego Targów Kielce wystąpili: Nocny Kochanek, który zaprezentował utwory z najnowszego albumu „O Jeden Most Za Daleko” oraz krakowska grupa rockowa – SICK SAINTS. Artyści rozgrzali publiczność do czerwoności!
07 listopada 2022
Dobra organizacja, komplet kibiców i duże emocje - tak można podsumować galę Klincz Fight Night ll, która odbyła się 5 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce.
04 listopada 2022
Uczniowie szkół powiatu kieleckiego sprawdzili, czy znają „Bezpieczeństwo na Piątkę”. XIV edycja akcji Świętokrzyskiej Policji – pod tym właśnie hasłem – odbyła się w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Były to eliminacje powiatowe, a najlepsi będą mieli szansę sprawdzić się na poziomie wojewódzkim.
26 października 2022
Po raz kolejny Centrum Kongresowe Targów Kielce stanie się miejscem pięściarskich zmagań, a to za sprawą gali sportów walki Klincz Fight Night II, która odbędzie się już 5 listopada.
26 października 2022
O tym, że warto stosować nowoczesne systemy zarządzania i wspierania biur rachunkowych oraz nie bać się procesu digitalizacji, debatowano w trakcie panelu dotyczącego nowoczesnych rozwiązań dla biur rachunkowych. Na arenie głównej omówiono również studium przypadku systemu enova365 i jego zastosowania w komunikacji z klientem, a na zakończenie pierwszego dnia prelekcji w trakcie wystąpienia eksperckiego zaprezentowano najważniejsze zastosowania programu INFOR lex.
26 października 2022
250 uczestników, 35 wystawców, liczne grono prelegentów i ekspertów oraz niezwykle napięty program III Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych gwarantują sukces kolejnego spotkania branży rachunkowo-księgowej, które właśnie wystartowało w Centrum Kongresowym Targów Kielce.