19 października 2022
Otwarcie 20. jubileuszowego Zjazdu Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Laboratoryjnej uświetnił występ artystów z Kieleckiego Teatru Tańca oraz trębacza Kuby Kowalskiego. Goście spotkania mieli okazję zobaczyć pokaz fragmentów spektaklu pt.: "Zobacz Jazz. Hymn of life & Golden Ages".
19 października 2022
Konferencja New Trends in Metrology 2022 zorganizowana w Lublinie przez Politechnikę Lubelską w ramach Polskiej Unii Metrologicznej była okazją do promocji Klastra Metrologicznego oraz przyjęcia do niego nowych członków. Swój akces potwierdziło osiem firm, głównie z Lubelszczyzny.
18 października 2022
Przedstawiciele organizacji pozarządowych, wolontariusze oraz liczni przedsiębiorcy z całej Polski wezmą udział w Ogólnopolskich Targach Organizacji Pozarządowych NGO-EXPO. Wydarzenie odbędzie się 27 i 28 października w Targach Kielce.
18 października 2022
Jak dobrać właściwą armaturę przemysłową? W jaki sposób odwodnić instalację parową? Na czym polegają obecnie uszczelnienia przemysłowe? Te zagadnienia zgłębili uczestnicy szkolenia dla inspektorów dozoru technicznego, zorganizowanego 18 października 2022 roku przez Stowarzyszenie Polska Armatura Przemysłowa w Centrum Kongresowym Targów Kielce.
17 października 2022
Firma Schrack Technik Polska, jeden z czołowych producentów i dystrybutorów sprzętu elektrycznego i teleinformatycznego zorganizowało spotkanie firmowe w Centrum Kongresowym Targów Kielce.
07 października 2022
Trzecie spotkanie pod szyldem Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych, które odbędzie się w Targach Kielce już 26 i 27 października 2022 roku, to najważniejsze jesienne wydarzenie przedstawicieli biur rachunkowych i ludzi związanych z sektorem księgowości. Rejestracja wciąż jest otwarta - zobacz, jak możesz dołączyć do wydarzenia.
06 października 2022
Wykłady, spotkania i panele dyskusyjne były częścią IV Kongresu Armatury Przemysłowej, który w dniach 5-6 października 2022 odbył się w Targach Kielce. Spotkanie podzielone zostało na dwa jednodniowe bloki; pierwszy dotyczył energetyki jądrowej i miksu energetycznego, a drugi – wytycznych Urzędu Dozoru Technicznego dla armatury przemysłowej. Szczególnie aktualna dziś tematyka spotkania przyciągnęła do Targów Kielce mnóstwo gości.
04 października 2022
Aż 50 wystawców i 650 miejsc pracy dostępnych było dla odwiedzających Regionalne Targi Pracy Polska Ukraina zorganizowanych 4 października 2022 roku w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Organizacja targów jest odpowiedzią na potrzeby cudzoziemców, uchodźców z Ukrainy oraz polskich pracodawców zainteresowanych ich zatrudnieniem.