beauty.png
Program wydarzenia obfituje w liczne spotkania ze specjalistami.

Odkryj swoje piękno na konwencie Hair & Skin! Będą porady i konsultacje ze specjalistami oraz widowiskowe pokazy

20 września 2023
Już 1 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce na spotkaniu branży beauty Hair&Skin dowiesz się jak dbać o zdrowie i naturalne piękno! Otrzymasz darmowe porady żywieniowe, wskazówki biznesowe od trenerki beauty, porady dermatologiczne czy prawne. Weźmiesz udział w konferencji dla kobiet „Cztery pory kobiecości” i pokazie mody, a także zdobędziesz atrakcyjne vouchery na zabiegi spa.

Porady żywieniowe i dermatologiczne, konsultacje diabetologiczne, pokazy makijażu i wiele innych!

Na konwencie Hair & Skin skorzystasz m.in. z darmowych porad żywieniowych od znanej dietetyk Hanny Stolińskiej, konsultacji podologicznej z Kamilą Bogdziewicz oraz wykładów poświęconych kondycji włosów i paznokci z dermatolog Sylwią Wójcicką. Możesz liczyć na konsultacje z edukatorem diabetologicznym z Fundacji „Z cukrzycą na Ty” oraz z fizjoterapeutą Katarzyną Karcz dot. walki z bólem kręgosłupa. Dowiesz się jak ważny jest wewnętrzny spokój i zdrowie psychiczne dzięki wykładom z Agnieszką Czubak i Sebastianem Zboińskim - specjalistami z Instytutu Psychologii Stresu „Redukujemy Stres”, a także na spotkaniu z trenerką mentalną - Agnieszką Janicką Maj. Uzyskasz kompleksową wiedzę nt. makijażu permanentnego od kosmetolog i linergisty - Małgorzaty Faucz-Gaweł, a profesjonalna trenerka biznesowa Marcelina Rawka wyjaśni znaczenie mediów społecznościowych w branży beauty.

Atrakcyjne oferty pracy, analiza składu ciała i pokazy fryzjerskie

Poznasz szeroką ofertę firm i instytucji z całego regionu. Na stoisku Powiatowego Urzędu Pracy w Kielcach nie zabraknie ciekawych ofert pracy i staży oraz cennych wskazówek m.in. jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej. Dowiesz się pozyskać dofinansowanie na założenie własnego biznesu, jakie kursy są pożądane na rynku oraz jak z powodzeniem funkcjonować w tym sektorze. Specjaliści z Narodowego Funduszu Zdrowia udzielą informacji dotyczących m.in. dostępnych refundowanych programów profilaktycznych oraz leczenia uzdrowiskowego, a chętni mogą wykonać bezpłatną analizę składu ciała. W Centrum Kongresowym Targów Kielce swoje umiejętności podczas widowiskowych pokazów fryzjerskich zaprezentują m.in. mistrz fryzjerstwa męskiego Michał Prędota oraz wieloletni szkoleniowiec fryzjerstwa damskiego – Magdalena Boksińska. Fryzjerzy będą prezentować na scenie klasyczne, jak i nowoczesne fryzury. Jeden z gości specjalnych - Hanna Stolińska oprócz darmowych porad o odżywaniu, zaprezentuje najnowsze książki swojego autorstwa poświęcone zdrowemu odżywianiu, które będzie można zakupić podczas wydarzenia.

„Cztery pory kobiecości” – konferencja dla kobiet z pokazem mody

Częścią konwentu Hair&Skin będzie konferencja dla kobiet pt. ”Cztery pory kobiecości”, spotkanie poświęcone m.in. prawidłowemu odżywianiu, profilaktyce zdrowotnej, świadomemu tworzeniu swojego pozytywnego wizerunku i aktywności zawodowej kobiet.  Do wylosowania będą specjalne vouchery na przygotowanie diety, zabiegi kosmetyczne, a także konsultację trychologiczną. Spotkanie zakończy pokaz mody „Szafa u Sary”.

Na Konwent Hair & Skin zapraszamy już w niedzielę 1 października 2023 roku do Centrum Kongresowego Targów Kielce.

Bilety jednoosobowe lub dwuosobowe są do kupienia na stronie www.targikielce.pl/hair-skin oraz na miejscu w dniu wydarzenia

Więcej informacji na stronie Konwentu Hair&Skin

Dołącz także do naszego wydarzeni na Facebooku