1654858437.jpg

O Tour de Pologne z Czesławem Langiem - konferencja prasowa w naszym Biurze Prasowym

07 czerwca 2022
W Centrum Kongresowym Targów Kielce zainaugurowano kolejne ważne sportowe przedsięwzięcie. Na mocy porozumienia podpisanego podczas oficjalnej konferencji prasowej największa kolarska impreza rozpocznie się w Kielcach.

Targi Kielce, obok Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego i Miasta Kielce, są partnerem I etapu 79. Tour de Pologne. Już 30 lipca kolarze ze światowej czołówki wyruszą na polskie drogi, aby walczyć o zwycięstwo na trasie 79. Tour de Pologne UCI World Tour. Ponad 1200 kilometrów, podzielone na 7 wymagających i widowiskowych etapów. Wszystko rozpocznie się w Kielcach, a wielki finał już tradycyjnie odbędzie się na krakowskich Błoniach.

W Biurze prasowym Centrum Kongresowego Targów Kielce zorganizowano konferencję prasową, podczas której podpisano umowę potwierdzającą start wyścigu z Kielc. W konferencji wzięli udział: Dyrektor Generalny wyścigu Czesław Lang, Wicemarszałek Województwa Świętokrzyskiego Marek Bogusławski, Wiceprezydent Miasta Kielce Marcin Chłodnicki i Prezes Targów Kielce dr Andrzej Mochoń.

Więcej informacji o 79. Tour de Pologne znajduje się na stronie organizatora: https://www.tourdepologne.pl/