nocny-kochanek-1-fot.-Albert-Gula.jpg
Nocny Kochanek da koncert w Centrum Kongresowym Targów Kielce w piątek, 11 listopada.

Mocne brzmienia na naszej scenie. Koncert da Nocny Kochanek!

30 czerwca 2022
Nocny Kochanek, jeden z najpopularniejszych dziś polskich zespołów, w ramach trasy "O Jeden Koncert Za Daleko Tour", zawita do Targów Kielce. Koncert da na scenie naszego Centrum Kongresowego w piątek, 11 listopada. Bilety już można kupować.

Nocny Kochanek to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych zespołów w Polsce, powstał przed kilkoma laty w Skarżysku – Kamiennej, a tworzą go muzycy z tego miasta i z Warszawy. Wyróżniają go ostre, metalowe brzmienia, okraszone słowami Krzysztofa Sokołowskiego.

Jak przyznają sami muzycy, teksty zawierają specyficzny nocno-kochankowy humor i zazwyczaj opierają się na faktach, czasami nawet autentycznych! Wykorzystując humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem.

 

Debiutancka płyta "Hewi Metal" zyskała status złotej, kolejne "Zdrajcy Metalu" i "Randka w Ciemność" pokryły się platyną. We wrześniu 2021 wydali krążek "Stosunki Międzynarodowe" z polskimi wersjami największych światowych rockowych i metalowych przebojów. Nie ustają w pracach nad nowymi utworami.  

 

Premiera najnowszego teledysku grupy "O jeden most za daleko" miała miejsce we wtorek 28 czerwca w internecie. W ujęciach widzimy skutki nieumiarkowania w alkoholu, jak na przykład rajd na hulajnogach na golasa. Premiera całej płyty będzie miała miejsce 23 września, a już w październiku ekipa ruszy w trasę koncertową – wszystko pod nazwą "O jeden most za daleko".

 

Nocny Kochanek w Centrum Kongresowym Targów Kielce 

W ramach trasy, Nocny Kochanek da koncert w Targach Kielce, w Centrum Kongresowym, przy ulicy Zakładowej 1. Na wydarzenie, które odbędzie się w piątek, 11 listopada o godzinie 18 już można kupować wejściówki.


Bilety dostępne są tylko w sprzedaży online: 79 złotych w przedsprzedaży i 89 złotych w dniu koncertu. Dzieci do 10. roku życia wchodzą za darmo - pod opieką jednego z rodziców, posiadającego ważny bilet wstępu na koncert! 

Przejdź do "Kup bilet"