Maksym-fot-Kamil-Bielaszewski-Echo-dnia.jpg
Znakomity pianista Maksym Rzemiński dał koncert w sali Omega Centrum Kongresowego Targów Kielce. (fot. Kamil Bielaszewski, Echo Dnia)

Maksym Rzemiński w Centrum Kongresowym. Melodie muzyki filmowej doskonale wybrzmiały i zauroczyły słuchaczy

11 grudnia 2023
W niedzielny wieczór salę Omega wypełniła magia dźwięków filmowej muzyki. Utalentowany pianista Maksym Rzemiński wraz z Orkiestrą Kameralną dali wyjątkowy koncert "The Best of".

Dźwięki fortepianu Maksyma Rzemińskiego wypełniały całą przestrzeń. Publiczność była zachwycona, co okazywała gromkimi brawami. Na scenie panowała doskonała harmonia pomiędzy pianistą a Orkiestrą Kameralną, która precyzyjnie podążała za każdym gestem pianisty. Wraz z rozwojem koncertu, artyści prezentowali utwory różnych melodii filmowych z płyt Maksyma Rzemińskiego "Inception", "Maximus", "Phoenix" i "She Remembers". Każdy utwór niósł ze sobą niepowtarzalny klimat i emocje, które momentalnie przenosiły słuchaczy w świat filmowych historii.

Maksym Rzemiński to absolwent szkoły muzycznej w Kielcach i Akademii Muzycznej w Krakowie, jest laureatem wielu prestiżowych nagród. Podczas koncertu w Centrum Kongresowym Targów Kielce udowodnił swoje mistrzostwo wykonując zarówno dynamiczne, pełne energii kompozycje, jak i delikatne, melodyjne utwory. Jego umiejętność wcielania się w różne nastroje i style muzyczne sprawiła, że koncert był niezwykle zróżnicowany i pełen niespodzianek.

Sala Omega po raz kolejny okazała się idealnym miejscem na koncert. Fenomenalna akustyka idzie tu w parze z komfortem zapewnianym i muzykom, i słuchaczom.  

/MŚ/