klincz1.jpg

Kolejna Gala Sportów Walki w Targach Kielce

26 października 2022
Po raz kolejny Centrum Kongresowe Targów Kielce stanie się miejscem pięściarskich zmagań, a to za sprawą gali sportów walki Klincz Fight Night II, która odbędzie się już 5 listopada.

Pojedynki w formułach Muaythai, K1 i MMA, widowiskowa walka rycerska oraz pokazy tańca pole dance – to część atrakcji przygotowanych dla kibiców drugiej edycji Gali Sportów Walki Klincz Fight Night.

- Już podczas organizacji Mistrzostw Polski Muaythai w poprzednich latach, postawiliśmy na Targi Kielce, ponieważ cała infrastruktura obiektu jest idealnie przystosowana do tego typu imprez. Chcąc zrobić event na najwyższym poziomie, zdecydowaliśmy się na miejsce, które docenią nawet najbardziej wymagający kibice. Sala kongresowa, w której planujemy to wydarzenie, z pewnością zapewni wszystkim obecnym kameralną atmosferę w komfortowych warunkach – podkreśla Rafał Maciaszek z Sekcji Sportów Walki Klincz

Podczas gali sportów walki zaplanowano około dwunastu pojedynków w formułach Muaythai, K1 i MMA  w kategoriach juniorskich oraz seniorskich. Zawodnicy z regionu świętokrzyskiego będą mieli okazję skrzyżować rękawice z rywalami z innych klubów sportów walki, z całej Polski. Organizatorzy przygotowali równiez walkę o Pas Mistrza Polski Muaythai federacji WKO.

Plakat-v2.jpg [1.30 MB]

- Na gali Klincz Fight Night II odbędzie się również walka rycerska, prezentująca bardzo dynamiczny pojedynek. Dużą popularnością cieszą się tzw.  Profighty, w których formuła pojedynku zbliżona jest do współczesnego MMA.  Walka trwa dwie rundy po 2 minuty, gdzie poza ciosami bronią, można uderzać tarczą,  pięścią,  kopać,  rzucać i bić w parterze – dodaje zawodnik Michał Bednarski.

Kibice zgromadzeni podczas Klincz Fight Night II będą mogli podziwiać również profesjonalne pokazy tańca pole dance zaprezentowane przez instruktorki ze studia My Way Pds. Zaplanowany występ – EXOTIC, to pełen gracji i lekkości zmysłowy taniec, który zyskuje coraz większą popularność nie tylko w naszym kraju, ale także na całym świecie.

Wejście na galę sportów walki Klincz Fight Night możliwe będzie od 18.00

Bilety na to wydarzenie w cenie 50 i 70 zł są dostępne w klubie Klincz Kielce na ulicy Wesołej 51 oraz w siłowniach Body Work i punktach D&K na terenie Kielc i Jędrzejowa. 

Gościem specjalnym na tym wydarzeniu będzie Popek.