336691086-2236967563154105-8016084041382687904-n.jpg
Podczas wydarzenia poznamy najlepszych sportowców w kulturystyce i fitness w Polsce.

Kilkaset osób z całej Polski wystartowało w sportowych zawodach Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego organizowanych w Centrum Kongresowym Targów Kielce!

16 kwietnia 2023
Prawie 150 zawodników stanęło na scenie kieleckiego ośrodka podczas Mistrzostw Polski oraz Debiutów PZKFiTS w Kulturystyce i Fitness! Nie zabrakło również wystawców z szeroką ofertą sportową.

Debiuty PZKFiTS ponownie w Kielcach

Debiuty, to sportowa impreza skierowana do debiutantów - do osób, które chcą spróbować swoich sił w kulturystyce i fitness. W wydarzeniu biorą udział zawodnicy, którzy nie są zrzeszeni w organizacjach sportowych, nie należą do Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego oraz nie brali udziału w żadnych zawodach ogólnopolskich lub międzynarodowych.

Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness oraz eliminacje do Mistrzostw Europy!

Podczas Mistrzostw Polski w Kulturystyce i Fitness, zawodnicy walczą o tytuł najlepszego w kraju. Sportowe zmagania stanowią również eliminacje do Mistrzostw Europy w Kulturystyce i Fitness, Mistrzostw Europy Juniorów i Weteranów oraz Uniwersyteckich Mistrzostw Europy. W wydarzeniu biorą udział reprezentanci klubów sportowych i stowarzyszeń kultury fizycznej zrzeszonych w PZKFiTS. Zawody odbywają się w systemie blokowym, w różnych kategoriach sportowych. Jury będzie ocenia m.in. muskulaturę, koordynację ruchową, siłę i dynamikę zawodników.

Szeroka oferta sportowych produktów

Wśród firm, które zostały partnerem sportowego wydarzenia w Kielcach są takie firmy jak: Mordex - produkująca wysokiej klasy odzież sportową, Fitness Club 24 Distribution & Service, oferujący kompleksowe wyposażenie klubów fitness, Nutri Pro Sport by Szymon Łada - marka Pro stworzona przez trzykrotnego Mistrza Świata IFBB Szymona Ładę oraz siłownia Body Work Gym. Partnerem wydarzenia jest również Sylwester Szymczuk. 

Pełna lista zwycięzców i nagrodzonych pojawi się na stronie www.pzkfits.pl

 

/MS/