DSC-7435.JPG

„Kielce Love Story” – Walentynki z klasą w Centrum Kongresowym Targów Kielce

16 lutego 2026
14 lutego 2026 roku odbyła się premierowa edycja „Kielce Love Story” – wieczoru stworzonego dla par, które szukają wyjątkowych emocji, elegancji i jakości w każdym detalu. Nastrojowa oprawa, starannie przygotowane menu oraz muzyka na żywo złożyły się na wydarzenie „szyte na miarę” wspólnego świętowania.

Za oprawę muzyczną odpowiadał Roch Dobrowolski Trio: Maja Wojtaszek (wokal), Piotr Sitkowski (pianino), Roch Dobrowolski (wiolonczela) – ich występ nadał wieczorowi wyjątkowy rytm i podkreślił jego romantyczny charakter.

„Zależało nam na stworzeniu formatu, który łączy atmosferę, smak i muzykę w spójną całość. Ciepły odbiór Gości to dla nas najlepsze potwierdzenie, że warto rozwijać tę inicjatywę” – Paweł Kolasiński, menager projektu.

Po udanym debiucie organizatorzy już dziś zapowiadają, że „Kielce Love Story” wróci za rok. Warto obserwować stronę oraz kanały Centrum Kongresowego – szczegóły kolejnej edycji zostaną ogłoszone wkrótce.

DSC-7435.JPG [5.17 MB]    DSC-7464.JPG [4.38 MB]   

DSC-7583.JPG [4.15 MB]    DSC-7398.JPG [5.28 MB]  

DSC-7560.JPG [5.47 MB]    DSC-7429.JPG [5.32 MB]