51694857198-d52202e349-k.jpg
Tegoroczny Festiwal "Przy Kominku" zapowiada się wyjątkowo!

Jubileuszowy Festiwal „Przy Kominku” zapowiada się wyjątkowo – wystąpią artyści z całej Polski

14 listopada 2022
W trakcie Festiwalu Piosenki Poetyckiej i Turystycznej „Przy Kominku” w Przeglądzie Konkursowym zmagać się będzie aż 15 zespołów z całej Polski. Nie zabraknie także występów Gwiazd podczas Koncertu Galowego i wydarzeń towarzyszących. Bilety na wydarzenie już dostępne!

Jubileuszowa odsłona Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Poetyckiej i Turystycznej „Przy Kominku” odbędzie się od 25 do 26 listopada 2022 roku. Pierwszego dnia wydarzenia zaplanowano Koncert Integracyjny w „APPLAUSE-RESTAURANT & JAZZ BAR” w Kieleckim Centrum Kultury, w którym wystąpią zespoły Pod Wiatr oraz Zagrali i Poszli. Przegląd Konkursowy i Koncert Galowy będzie miał miejsce drugiego dnia festiwalu w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Zespoły prezentujące się na scenie będą zmagać się m.in. o Grand Prix Festiwalu, nagrodę publiczności, nagrody finansowe oraz specjalną nagrodę imienia Grzegorza Pecla. Oprócz występów konkursowych, na scenie nie zabraknie również występów Gwiazd Festiwalu: 4RAZYWROKU, Piotr Kędziora, Bractwo Wiecznego Natchnienia, Grzane Wino oraz Lubelska Federacja Bardów. Do Przeglądu Konkursowego w ramach Festiwalu „Przy Kominku” zakwalifikowało się 15 zespołów z całej Polski.

W trakcie Festiwalu „Przy Kominku” w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbędzie się także Kiermasz Świąteczny, Giełda Winyli i Płyt CD oraz prezentacja stoisk uczestników festiwalu w plebiscycie „Co gram. Gdzie mieszkam”. Goście wydarzenia będą mogli spróbować regionalnych i naturalnych produktów, a także nabyć własnoręcznie wykonaną biżuterię, ozdoby świąteczne oraz kolekcjonerskie płyty winylowe. Swoją obecność zadeklarowali już Notoszok - producent naturalnych soków pełnych witamin i minerałów, Pasiak Świętokrzyski z obrazami inspirowanymi regionalnym motywem pasiaka świętokrzyskiego oraz Studio Witrażu oferujące unikatowe witraże wykonane różnorodną techniką.

Bilety dla publiczności do nabycia poprzez stronę: www.bilety24.pl

X-PK-Poster-A2-2-768x1083.jpg [212.85 KB]

Zobaczcie jak wyglądały ubiegłoroczne zmagania Zespołów Konkursowych.

Zdjęcia: Dariusz Kanclerz DK-ART.