649dd6b3babf7-o.jpg
Nominowani, zwycięzcy oraz organizatorzy konkursu podczas gali Menadżer Regionu Świętokrzyskiego 2022 w Centrum Kongresowym. (fot. Kamil Bielaszewski / echodnia.eu)

Gala Menedżer Regionu Świętokrzyskiego 2022 w Centrum Kongresowym. Prezes Targów Kielce w kapitule konkursu

30 czerwca 2023
Wyjątkowi przedsiębiorcy ze Świętokrzyskiego zostali nagrodzeni w Centrum Kongresowym. Przybyłych gości przywitali organizatorzy - prezes Polska Press Makroregion Centrum Łódź, Kielce Robert Glinkowski, redaktor naczelny "Echa Dnia", Stanisław Wróbel oraz prezes Targów Kielce dr Andrzej Mochoń, kanclerz Loży Świętokrzyskiej Business Centre Club, która jest Partnerem Merytorycznym Konkursu.

Menedżer Roku Regionu Świętokrzyskiego to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów dla przedsiębiorców z województwa świętokrzyskiego, zorganizowany został przez największy regionalny dziennik Echo Dnia oraz portal internetowy echodnia.eu , partnerem merytorycznym był Business Centre Club, zaś Targi Kielce były jednym z partnerów przedsięwzięcia. Wyróżnienia przyznawane zostały menedżerom, których codzienna praca buduje ekonomiczny potencjał firm, co przekłada się na wzrost zamożności naszego regionu i jego mieszkańców.

To konkurs wyjątkowy, gdyż Kapituła wnikliwie oceniła nie tylko dokonania ekonomiczno-finansowe menedżerów w danym roku, ale także zaangażowanie w sprawy lokalnych społeczności. To sprawia, że statuetki Menedżer Roku Regionu Świętokrzyskiego dla laureatów pierwszych miejsc są wyjątkowo prestiżowym wyróżnieniem. Prezes Targów Kielce dr Andrzej Mochoń, który jest jednym z członków kapituły wyjaśniał, że głosowanie było tajne.

Jurorzy, nominowani do nagrody oraz wszyscy wspierający inicjatywę wzięli udział w uroczystej gali, która została przeprowadzona w salach Lambda i Kappa w czwartek, 29 czerwca. 

Tytuł Menedżer Roku Regionu Świętokrzyskiego 2022 w kategorii Mikro i Małe Przedsiębiorstwo otrzymał Leszek Balcerzak – prezes zarządu Balker Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Firma Balker zajmuje się produkcją domów prefabrykowanych.

W kategorii w Średnie Przedsiębiorstwo tytuł Menedżera Roku Regionu Świętokrzyskiego trafił do Adriana Obarskiego - prezesa zarządu 4 ECO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Firma 4 ECO to kielecka marka, która w 2018 roku dynamicznie weszła na rynek odnawialnych źródeł, stając się jedną z największych firm w kraju.

Zwycięzcą w kategorii Duża Firma został Andrzej Kamionka - prezes Zarządu KH-KIPPER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. KH Kipper jest największym w Polsce i jednym z wiodących w Europie producentów zabudów – wywrotek na samochody ciężarowe.

Sale Lambda i Kappa doskonale sprawdziły się jako miejsce rozdania prestiżowych nagród, a także wspólnego świętowania laurów. Po uroczystości nagrodzenia, zebrani w komfortowych warunkach bawili się na bankiecie. 

Więcej o konkursie i gali Menedżer Roku w artykule Oto najlepsi przedsiębiorcy w regionie. Statuetki Menedżer Regionu Świętokrzyskiego 2022 rozdane! Zdjęcia i film z gali w Targach Kielce 

(fot. Kamil Bielaszewski / echodnia.eu)

/oprac. MS/