DSC-5300.JPG
Ostra rockowa i metalowa muzyka podczas koncertu Nocnego Kochanka i Sick Saints.

Energetyczny koncert Nocnego Kochanka w Centrum Kongresowym Targów Kielce!

12 listopada 2022
W piątek, 11 listopada na scenie Centrum Kongresowego Targów Kielce wystąpili: Nocny Kochanek, który zaprezentował utwory z najnowszego albumu „O Jeden Most Za Daleko” oraz krakowska grupa rockowa – SICK SAINTS. Artyści rozgrzali publiczność do czerwoności!

Kilkaset osób wzięło udział w organizowanym 11 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce koncercie Nocnego Kochanka i zespołu Sick Saints. Publiczność świetnie się bawiła przy ostrej, rockowej i metalowej muzyce. Nie brakowało także dobrego humoru i interakcji z publicznością.

Nocny Kochanek to zespół wywodzący się ze Skarżyska – Kamiennej, tworzą go muzycy z tego miasta i z Warszawy. Wyróżniają go ostre, metalowe brzmienia, okraszone słowami Krzysztofa Sokołowskiego z tekstami zawierającymi specyficzny nocno-kochankowy humor. Zespołem, który poprzedził występ Nocnego Kochanka była nowopowstała krakowska grupa rockowa Sick Saints charakteryzująca się świeżym spojrzeniem na legendarne brzmienia muzyki rockowej za czasów swojej świetności.

Zobaczcie galerię zdjęć z koncertu.