IMG-1155.JPG
CeZik na scenie Centrum Kongresowego Targów Kielce.

CeZik ponownie wystąpił w Kielcach! Przyciągnął do Centrum Kongresowego tłumy dzieci i dorosłych

18 kwietnia 2024
Jeden z najpopularniejszych polskich twórców działających w sieci - CeZik już po raz drugi dał koncert w kieleckim ośrodku, w środę 17 kwietnia. Swoim projektem NutkoSfera wypełnił salę edukacyjnymi piosenkami, porwał do zabawy najmłodszych i dorosłych , a także roświetlił ich twarze radością.

Cezary Nowak, znany szerokiej publiczności pod pseudonimem CeZik, nie tylko rozgrzał serca widzów swoimi wyjątkowymi piosenkami, ale również zainspirował do wspólnej zabawy i nauki. Jego twórczość nie tylko bawiła, ale też przekazywała konkretną wiedzę i ciekawostki, czyniąc koncert niezapomnianym doświadczeniem dla wszystkich obecnych. W Sali Centrum Kongresowego Targów Kielce wybrzmiały najpopularniejsze utwory artysty takie jak: „W układzie słonecznym” czy T-REX.

CeZik, od urodzenia pasjonujący się muzyką, od 2009 roku publikuje swoje dzieła w Internecie, zdobywając coraz większą popularność. Jego kanały YouTube, "CeZik" i "KlejNuty", zgromadziły miliony wyświetleń, a największe przeboje doczekały się statusu Platynowej Płyty. Nie ma wątpliwości, że CeZik jest obecnie jednym z najpopularniejszych polskich twórców w sieci.