IMG-0829.JPG
Centrum Kongresowe Targów Kielce miejscem organizacji różnorodnych wydarzeń.

Centrum Kongresowe sercem wydarzeń kulturalnych i biznesowych Targów Kielce

03 stycznia 2024
Istniejące już od dekady i dynamicznie rozwijające się Centrum Kongresowe Targów Kielce osiąga kolejne, imponujące wyniki. Nowy Rok to okazja do tworzenia dalszego etapu w pięknej historii Centrum, które skutecznie spełnia oczekiwania różnych branż, prezentując jeszcze bardziej atrakcyjny kalendarz wydarzeń.

W 2023 roku Centrum Kongresowe Targów Kielce odnotowało imponujący wynik, zorganizowawszy blisko 300 różnorodnych wydarzeń, które przyciągnęły ponad 68 tysięcy uczestników. Obejmują one szeroki zakres dziedzin - od mistrzostw świata w bilardzie, poprzez targi organizacji pozarządowych i grupy PSB, po konferencje, szkolenia i koncerty. Zespół Centrum Kongresowego z powodzeniem realizował zarówno wydarzenia na zlecenie zewnętrznych, często zagranicznych kontrahentów, jak również własne inicjatywy. Wśród nowych projektów znalazły się takie jak m.in. wydarzenie dla miłośników klocków Klocki Fest, konferencja dronowa IDE Świat Pomiarów oraz kongres dla branży beauty Hair & Skin. Obroty Centrum w 2023 roku to kilka milionów złotych.

Wkraczając w Nowy Rok, zespół Centrum Kongresowego Targów Kielce nie zwalnia tempa. Kalendarz na pierwsze półrocze 2024 roku obfituje w atrakcje dla każdego. Zapowiada się czas pełen muzycznych doznań, warsztatów, koncertów, festiwali tematycznych, targów branżowych i konferencji. W planach znajdują się muzyczne przedsięwzięcia, takie jak warsztaty Muzyczna Kuźnia (19-23 lutego) oraz koncert CeZik Dzieciom (17 kwietnia). Ponadto, miłośnicy klocków z pewnością ucieszą się na wieść o drugiej edycji Klocki Fest (1 czerwca), a entuzjaści terrarystyki, akwarystyki i botaniki powinni odnotować datę Exotic Fest (28 kwietnia) w swoim kalendarzu.

Warto również podkreślić planowany festiwal stomatologii praktycznej, Dentopolis (17-19 maja), który przyciągnie specjalistów z dziedziny dentystyki. Nie zabraknie również konferencji branży medycznej oraz szkoleń fizjoterapeutycznych i biznesowych.

Nowy rok w Centrum Kongresowym Targów Kielce będzie pełen inspirujących wyzwań, fascynujących projektów eventowych i przede wszystkim bezpośrednich spotkań.