356918102-1266128164047670-6565907007389715822-n.jpg

Branża logistyczna okazją do rozwoju polskiej gospodarki. Rozpoczął się Kongres LogInPack w Centrum Kongresowym Targów Kielce

27 czerwca 2023
27 czerwca rozpoczął się Międzynarodowy Kongres dla branży logistycznej i opakowań LogInPack, współorganizowany przez Targi Kielce. Gościem specjalnym wydarzenia jest Wicepremier i Minister Gospodarki w latach 2012 – 2015 Janusz Piechociński.

Kongres LogInPack jest pierwszym tego typu wydarzeniem w Targach Kielce. Spotkanie jest inicjatywą wiodących firm z branży logistycznej i opakowań, które postanowiły stworzyć platformę wymiany wiedzy i doświadczeń oraz debaty na temat najważniejszych wyzwań i trendów w tych sektorach.

– Branża opakowaniowa zaskoczyła szczególnie w trakcie pandemii, gdy jako jedna z niewielu oparła się kryzysowi – mówi prezes zarządu Targów Kielce, dr Andrzej Mochoń. – Zaskakuje choćby to że sektor opakowań pod względem wartości produkcji to aż 55 mld PLN rocznie. Dodatkowo w Polsce działa 1/5 wszystkich unijnych firm opakowaniowych. Tym bardziej cieszę się, że mogę gościć w Targach Kielce przedstawicieli tak prężnie działającej i rozwijającej się branży.

– Jestem szczególnie zadowolony z tego, że państwu jeszcze chce się chcieć – stwierdził Janusz Piechociński, podczas przemowy powitalnej. – Wielu z zaproszonych ekspertów znam z aktywności na innych konferencjach i panelach dyskusyjnych i gwarantuję, że dzisiejsze spotkanie będzie inspirujące i owocne.

W Kongresie LogInPack prelegentami są m. in.:

Krzysztof Sarnecki - Prezes Zarządu, Partner QUEST CM. Przedsiębiorca. Jeden z nielicznych zawodowych negocjatorów na rynku polskim, konsultant strategiczny, trener biznesu.

Andrzej Bułka - Prezes zarządu Fracht FWO Polska. Absolwent Wydziału Nawigacyjnego Wyższej Szkoły Morskiej w Szczecinie (obecnie Politechnika Morska).

Janusz Piechociński - Wicepremier i Minister Gospodarki w latach 2012 – 2015. Podczas swojej kadencji uczestniczył w spotkaniach na najwyższym szczeblu z przedstawicielami ponad 120 państw, aktywnie promując polską gospodarkę i jej produkty, a także zachęcając do inwestycji w Polsce.

Marcin Królski - Współzałożyciel i członek zarządu Relopack Sp. z o.o. Przedsiębiorca z zamiłowaniem do nowoczesnych technologii i klasycznych teorii filozoficznych, które to pasje próbuje łączyć w biznesowej codzienności.

Paweł Flieger- Prezes Zarządu Gamedust S.A. Przedsiębiorca, inwestor i manager od lat związany z rozwojem gier komputerowych.

Kongres zapowiada Międzynarodowe Targi dla Branży Opakowaniowej IN-PACK zaplanowanej na 13-15.02.2024