gosiaherlFOTO-40.jpg
Boxing challenge by Cancer Fighters - największa charytatywna gala bokserska w Kielcach!

Boxing challenge by Cancer Fighters – największa charytatywna gala bokserska w Polsce już 13 maja w Centrum Kongresowym Targów Kielce!

12 maja 2023
Kilkanaście widowiskowych walk w boksie i K1 będzie można zobaczyć podczas kolejnej odsłony charytatywnej gali bokserskiej Boxing Challenge już 13 maja 2023 roku w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Wydarzenia ma charakter bankietu i oprócz walk obejmie również licytacje. Głównym celem wydarzenia jest zebranie środków na osoby zmagające się z chorobami nowotworowymi.

Coś więcej, niż zwycięstwo

Boxing Challenge to charytatywna gala bokserska, w której może zawalczyć każdy chętny. Celem inicjatorów – Fundacji Cancer Fighters jest zebranie funduszy dla podopiecznych fundacji - osób zmagających się z chorobami nowotworowymi. W przerwach między walkami odbywają się aukcje charytatywne, a zebrane pieniądze są przekazywane m.in. na zakup niezbędnego sprzętu szpitalnego, wsparcie zbiórek pacjentów czy realizację marzeń chorych dzieci.

Boxing Challenge Kielce

Kilkanaście widowiskowych walk w boksie i K1 będzie można zobaczyć podczas dziesiątej odsłony charytatywnej gali bokserskiej Boxing Challenge już 13 maja 2023 roku w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Wśród zawodników, którzy skrzyżują rękawice są absolutni debiutanci  na co dzień prowadzący firmy lub pracujący w branżach niezwiązanych z boksem. Zawalczy m.in. dziennikarz, restaurator czy fizjoterapeuta. Wśród walk wymienianych przez organizatorów są: Damian Jabłoński vs Paweł Golański, Roksana Sowada vs Paulina Ślewka, Mateusz Sikora vs Dominik Piecaba, Marcin Loranty vs Adrian Grudziński, Mateusz Pietras vs Łukasz Piętowski.

Ponad milion złotych dla potrzebujących zebranych na Boxing Challenge

Podczas gali Boxing Challenge, która odbyła się w Hotelu Terminal we Wrocławiu udało się zebrać 230 tysięcy złotych. W trakcie dotychczasowych dziewięciu edycji organizatorzy zgromadzili już ponad milion złotych.  Fundacja Cancer Fighters niesie pomoc już od 2015 roku.

Bilety na galę dostępne są TUTAJ. Zbiórkę pieniędzy uruchomiono już na indywidualnych kontach uczestników gali, które umieszczane są na stronie wolniodraka.pl. To portal dedykowany Podopiecznym Fundacji Cancer Fighters.

Więcej informacji na stronie www.boxingchallenge.pl oraz na Facebooku Boxing Challenge

Wydarzenie organizuje Fundacja Cancer Fighters i Sekcja Sportów Walki Klincz w Kielcach.