1650980585-1.jpg

17 celów w trasie - spotkanie w Kielcach!

11 kwietnia 2022
Kampania 17 Celów mobilizuje polski biznes do podjęcia działań na rzecz realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju i wykorzystania szans biznesowych płynących z Agendy 2030 strategii rozwoju świata do 2030 roku. Dokument zawiera 17 celów Zrównoważonego Rozwoju.

 

W trakcie spotkania poruszono m.in. tematy dotyczące strategii rozwoju światowej gospodarki w kierunku zrównoważonego rozwoju, kierunku w jakim powinny zmierzać polskie firmy, aby wyjść naprzeciw europejskim i światowym oczekiwaniom oraz walki z niszczejącym klimatem.
 
Kampania 17 Celów od ponad 5 lat mobilizuje biznes w Polsce do podejmowania wspólnych działań na rzecz realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju. Tegoroczna odsłona prowadzona jest pod hasłem: „Partnerstwa Przyszłości” i promuje nawiązywanie ambitnych inicjatyw na rzecz Agendy 2030.
 
Wśród prelegentów pojawili się m.in. Bogdan Wenta, prezydent Miasta Kielce; Michał Kot, partner IRCenter.com, prof.Bolesław Rok z Akademii Leona Koźmińskiego oraz BNP Paribas.
 
Spotkanie "17 Celów w Trasie" w Kielcach otrzymało tytuł wydarzenia towarzyszącego 11. sesji Światowego Forum Miejskiego – WUF11!