28 listopada 2022
W piątek, 25 listopada członkowie Klastra Metrologicznego po raz kolejny spotkali się w Targach Kielce. Głównym tematem były doktoraty wdrożeniowe z dziedziny metrologii, które od tego roku mogą realizować pracownicy firm z tej branży we współpracy z uczelniami i instytutami naukowymi. Jest to więc ciekawa możliwość zwłaszcza dla przedsiębiorstw - członków Klastra Metrologicznego.
27 listopada 2022
Przyszli nowożeńcy tłumnie zjawili się w Centrum Kongresowym Targów Kielce na Świętokrzyskich Targach Ślubnych. Na stoiskach nie zabrakło najnowszych trendów mody ślubnej, szerokiej oferty atrakcji weselnych, obrączek, ciast i tortów oraz nowoczesnych samochodów, którymi można pojechać do ślubu.
26 listopada 2022
Dla Gości jubileuszowej edycji Festiwalu „Przy Kominku” w Centrum Kongresowym Targów Kielce zorganizowano Koncert Galowy z udziałem artystów z całej Polski, Kiermasz Świąteczny z unikalną ofertą ozdób świątecznych i pysznych produktów regionalnych oraz Giełdę Winyli i Płyt CD z egzemplarzami kolekcjonerskimi. Poznaliśmy laureatów Ogólnopolskiego Konkursu!
25 listopada 2022
System SARUAV do poszukiwania osób zaginionych od AeroMind , Pies robot Spot sprawdzający się w pomiarach od Geotronics Dystrybucja, najnowsze modele dronów wykorzystywane w geodezji czy rolnictwie od firmy TPI, technologia mapowania laserowego w trójwymiarze od RIEGL /Laser 3D.pl oraz najnowsze i najbardziej zaawansowane rozwiązania BSP dostępne na rynku od NaviGate - Centrum Dronów - to tylko część technologii jakie można było zobaczyć podczas konferencji i wystawy IDE - Świat Pomiarów.
24 listopada 2022
Kontrola bezpieczeństwa lotów, poszukiwanie osób zaginionych, pomiary fotogrametryczne i multispektralne oraz streaming live z wykorzystaniem dronów - to część z zastosowań bezzałogowych statków powietrznych jakie przedstawiane są podczas konferencji IDE-Świat Pomiarów, która rozpoczęła się w Centrum Kongresowym Targów Kielce!
22 listopada 2022
Dlaczego warto kształcić się za granicą, ale na stałe osiąść w Polsce? W jaki sposób rozwinąć innowacyjność i przedsiębiorczość? Czy prowadzenie biznesu to satysfakcjonujące wyzwanie? Odpowiedzi na te pytania próbowali znaleźć uczestnicy konferencji Świętokrzyskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli pod hasłem „Zostań w Ojczyźnie. Bądź nowoczesnym przedsiębiorcą”, zorganizowanej 22 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce.
17 listopada 2022
W Centrum Kongresowym Targów Kielce odbyła się uroczysta gala jubileuszu 20-lecia założenia Świętokrzyskiego Związku Pracodawców Prywatnych Lewiatan.
15 listopada 2022
Zapraszamy do udziału w konferencji i wystawie IDE-Świat Pomiarów już od 24 do 25 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce! Spotkanie będzie okazją do wysłuchania prelekcji ekspertów oraz praktyków z branży, poznania możliwości pomiarowych dronów i korzyści z wykorzystania najnowszych rozwiązań technologicznych.