27 maja 2024
Centrum Kongresowe Targów Kielce już 1 czerwca stanie się areną magicznej zabawy. Klocki Fest to święto dla całych rodzin, które obfitować będzie w niezliczoną liczbę atrakcji. Już po raz drugi Targi Kielce zapraszają do wspólnej zabawy z popularnymi klockami oraz do udziału w spotkaniach i warsztatach z najbardziej znanymi legotuberami.
13 maja 2024
Konferencja "Budujemy Społeczeństwo Włączające" to spotkanie skierowane do kadry kierowniczej oświaty, przedstawicieli jednostek samorządów terytorialnych, nauczycieli, rodziców oraz wszystkich zainteresowanych tematyką budowania społeczeństwa inkluzyjnego. W trakcie wydarzenia zorganizowano m.in. prezentację umiejętności zaproszonej młodzieży, a także wystąpienie Przemka Kossakowskiego.
29 kwietnia 2024
Różnorodne gatunki gekonów czy węży, a także ptaszniki, pająki, skorpiony, mrówki, jaszczurki i wiele więcej na organizowanym już po raz trzeci w Kielcach Exotic Fest. Nie zabrakło producentów roślin do oczek wodnych, akwariów i terrariów, a nawet chrupiących owadów jadalnych.
22 kwietnia 2024
Ponad 200 polskich i zagranicznych uczestników wystartowało w siódmej edycji międzynarodowych zawodów Pole Dance Show w Centrum Kongresowym Targów Kielce, już od 19 do 21 kwietnia. Były debiuty, pokazy artystyczne, występy mężczyzn, a także exotic, czyli taniec na rurze w butach na wysokiej platformie.
18 kwietnia 2024
Jeden z najpopularniejszych polskich twórców działających w sieci - CeZik już po raz drugi dał koncert w kieleckim ośrodku, w środę 17 kwietnia. Swoim projektem NutkoSfera wypełnił salę edukacyjnymi piosenkami, porwał do zabawy najmłodszych i dorosłych , a także roświetlił ich twarze radością.
16 kwietnia 2024
Z inicjatywy MeetingPlanner.pl i Świętokrzyskie Convention Bureau zorganizowano trzydniowy wyjazd dla planistów i organizatorów spotkań z całej Polski. MP MICE Tour® to spotkanie biznesowe będące okazją do poznania oferty eventowej regionu świętokrzyskiego.
15 kwietnia 2024
Od 12 do 14 kwietnia kielecki ośrodek stał się centrum sportowego świata. Ponownie zagościło tam jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych w Polsce – Fit Weekend. To trzydniowe święto kulturystyki, fitnessu i aktywnego stylu życia przyciągnęło do Kielc kilkuset zawodników z całego kraju oraz pasjonatów zdrowego trybu życia.
06 kwietnia 2024
Najlepsi bokserzy z Polski oraz amatorzy sztuk walki w Centrum Kongresowym Targów Kielce stoczyli zacięte walki w szczytnym celu. Zawodnicy walczyli dla podopiecznych Fundacji Cancer Fighters - małych wojowników zmagających się z chorobami nowotworowymi. Choć zebrano już ponad 2,5 miliona złotych, górnej granicy nie istnieje! Zobacz, jak i Ty możesz zadać cios rakowi!