19 lutego 2024
Centrum Kongresowe Targów Kielce po raz kolejny stało się zimową stolicą muzyki za sprawą warsztatów "Muzyczna Kuźnia"! To doroczne wydarzenie organizowane od 2008 roku przez Dom Kultury Białogon. Tegoroczne zajęcia potrwają od 19 do 23 lutego.
13 lutego 2024
W poniedziałek, 12 lutego w Centrum Kongresowym Targów Kielce zgromadzili się przedstawiciele podmiotów ekonomii społecznej z województwa świętokrzyskiego. Spotkanie stanowiło okazję do integracji, wymiany doświadczeń oraz prezentacji działań podejmowanych przez te instytucje.
05 lutego 2024
W Centrum Kongresowym Targów Kielce odbyły się II Mistrzostwa o Puchar Chikary, zorganizowane przez Klub Karate Kyokushin "Chikara". Impreza przyciągnęła do kieleckiego ośrodka 251 uczestników z całego regionu. Oprócz sportowych zmagań, podczas wydarzenia można było zobaczyć widowiskowe występy artystyczne.
01 lutego 2024
Członkowie stowarzyszenia podczas czwartkowego spotkania w Krakowie dyskutowali o rozwoju branży spotkań. – Szukam inspiracji, nowych możliwości, które sprawdzą się w naszym ośrodku w Kielcach – przekazuje Andrzej Kiercz, dyrektor Centrum Kongresowego Targów Kielce.
10 stycznia 2024
W corocznym, największym forum skupiającym profesjonalistów związanych z realizacją wydarzeń nie mogło zabraknąć kieleckiego ośrodka wystawienniczego. Na stoisku swoją ofertę zaprezentowali także przedstawiciele Świętokrzyskie Convention Bureau oraz Hotelu Tęczowy Młyn.
03 stycznia 2024
Istniejące już od dekady i dynamicznie rozwijające się Centrum Kongresowe Targów Kielce osiąga kolejne, imponujące wyniki. Nowy Rok to okazja do tworzenia dalszego etapu w pięknej historii Centrum, które skutecznie spełnia oczekiwania różnych branż, prezentując jeszcze bardziej atrakcyjny kalendarz wydarzeń.
11 grudnia 2023
W niedzielny wieczór salę Omega wypełniła magia dźwięków filmowej muzyki. Utalentowany pianista Maksym Rzemiński wraz z Orkiestrą Kameralną dali wyjątkowy koncert "The Best of".
03 grudnia 2023
Koncert Nocnego Kochanka w Centrum Kongresowym Targów Kielce był wydarzeniem pełnym mocnych brzmień i niepowtarzalnej atmosfery metalowego święta. Już na samym początku wieczoru entuzjazm fanów był zauważalny.