Dane kontaktowe

jak dojechać do Centrum Kongresowego

Centrum Kongresowe Targi Kielce
ul. Zakładowa 1
25-672 Kielce
Świętokrzyskie, Polska

KRS: 0000352242
NIP: 657 030 98 03

tel. : +48 41 365 12 22
e-mail: centrum@targikielce.pl

Zespół organizacji konferencji

Andrzej Kiercz

Dyrektor Wydziału Konferencji
+4841 365 12 53

kiercz.andrzej@targikielce.pl

Urszula Wasińska

+48 41 365 12 99
+48 600 265 587

wasinska.urszula@targikielce.pl

Konrad Lenartowicz

+48 41 365 13 72
+48 797 339 393

lenartowicz.konrad@targikielce.pl

Bartosz Nowakowski

+48 41 365 14 45
+48 797 339 459

nowakowski.bartosz@targikielce.pl

Wiesław Lipa

+48 41 365 13 90
+48 510 928 955

lipa.wieslaw@targikielce.pl

Małgorzata Pająk

+48 41 36 51 453
+48 797 339 394

pajak.malgorzata@targikielce.pl

Sylwia Kubicka

+4841 36 51 447

+48 797 339 435

kubicka.sylwia@targikielce.pl

Paulina Kłoda

+4841 365 13 95
+48 518 322 040

kloda.paulina@targikielce.pl

Katarzyna Rosołowska

Marketing
+48 41 365 12 35

rosolowska.katarzyna@targikielce.pl

Marlena Baradziej

PR
+48 518 322 165

baradziej.marlena@targikielce.pl

Formularz kontaktowy