Gala Sportów Walki Klincz Fight Night

8 listopada 2021

Gala Sportów Walki Klincz Fight Night

Po raz kolejny Centrum Kongresowe Targów Kielce stanie się miejscem pięściarskich emocji sportowych, a to za sprawą gali sportów walki Klincz Fight Night, która odbędzie się już 27 listopada br.

- Już podczas organizacji Mistrzostw Polski Muaythai w poprzednich latach, postawiliśmy na Targi Kielce, ponieważ cała infrastruktura obiektu jest idealnie przystosowana do tego typu imprez. Chcąc zrobić event na najwyższym poziomie, zdecydowaliśmy się na miejsce, które docenią nawet najbardziej wymagający kibice. Sala kongresowa, w której planujemy to wydarzenie, z pewnością zapewni wszystkim obecnym kameralną atmosferę w komfortowych warunkach – podkreśla Rafał Maciaszek z Sekcji Sportów Walki Klincz.

Podczas gali zaplanowano około dziesięciu pojedynków w formułach MMA oraz K1, w kategoriach juniorskich oraz seniorskich. Zawodnicy z regionu świętokrzyskiego będą mieli okazję skrzyżować rękawice z rywalami z innych klubów sportów walki, z całej Polski. Na gali Klincz Fight Night odbędzie się również walka rycerska,  prezentująca bardzo dynamiczny pojedynek. Dużą popularnością cieszą się tzw.  Profighty, w których formuła pojedynku zbliżona jest do współczesnego MMA.  Walka trwa trzy rundy po 2 lub 3 minuty, gdzie poza ciosami bronią, można uderzać tarczą,  pięścią,  kopać,  rzucać i bić w parterze.

Kibice zgromadzeni podczas Klincz Fight Night będą mogli podziwiać również profesjonalne pokazy tańca pole dance zaprezentowane przez instruktorki ze studia My Way Pds. Zaplanowany występ – EXOTIC, to pełen gracji i lekkości zmysłowy taniec, który zyskuje coraz większą popularność nie tylko w naszym kraju, ale także na całym świecie.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Od 19 listopada br. bilety na wydarzenie będzie można odebrać w klubie Klincz Sekcja Sportów Walki na ulicy Wesołej 51 w Kielcach.

Więcej informacji w wydarzeniu na FB: https://bit.ly/3kilDeR oraz na stronie https://klinczkielce.pl/