IX Ogólnopolski Festiwal Piosenki Poetyckiej i Turystycznej „Przy Kominku”

21 pażdziernika 2021

IX Ogólnopolski Festiwal Piosenki Poetyckiej i Turystycznej „Przy Kominku”

Tegoroczna edycja Festiwalu "Przy Kominku" odbędzie się od 19 do 20 listopada 2021 r. i ma nieco odmienny harmonogram niż dotychczas. Pierwszego dnia zaplanowano koncert integracyjny, a przegląd konkursowy zespołów odbędzie się w tym samym dniu, co główny koncert festiwalowy i konkurs o nagrodę publiczności.Główny koncert festiwalowy - Koncert Galowy Laureatów, odbywa się w sali Omega Centrum Kongresowego Targów Kielce. Podczas Festiwalu, zespoły prezentujące się na scenie zmagają się m.in. o Grand Prix Festiwalu, nagrodę publiczności i gwiazd muzycznej sceny, nagrody finansowe oraz specjalną nagrodę imienia Grzegorza Pecla. Oprócz występów konkursowych, na scenie nie zabraknie również występów Gwiazd Festiwalu.

Bilety na Koncert Galowy dostępne na stronie kupbilecik.pl

Festiwal "Przy Kominku" to również atrakcyjne wydarzenia towarzyszące: Giełda Winyli i Płyt CD oraz Kiermasz Świąteczny. Giełda płyt winylowych i płyt CD z punktami odsłuchu muzyki to prawdziwa gratka dla kolekcjonerów czarnych krążków i płyt kompaktowych. To świetna okazja do wspomnienia dawnych czasów, dyskusji o muzyce, wymienienia się swoimi kolekcjami, zapoznania się z muzyką w specjalnie przygotowanych strefach odsłuchu i zakupu atrakcyjnych nośników muzycznych. Podczas Kiermaszu Świątecznego prezentowana jest szeroka oferta wyrobów artystycznych, przedmiotów użytkowych, asortymentu o charakterze świątecznym oraz naturalnych, regionalnych produktów spożywczych. Do dyspozycji gości będzie również Kawiarnia Festiwalowa, gdzie oprócz skosztowania pysznej kawy, będzie można spędzić przyjemny czas w miłej atmosferze.

Udzaił w wydarzeniach towarzyszących jest BEZPŁATNY.

Podczas tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu „Przy Kominku” zaplanowano również plebiscyt pn. „Co gram. Gdzie mieszkam.” Na specjalnie zaaranżowanych stoiskach, uczestnicy festiwalu zaprezentują swoje regiony, miasta i miejscowości. 

Organizatorem Festiwalu „Przy Kominku” jest Dom Kultury „Białogon” przy wsparciu Targów Kielce.

Więcej informacji w wydarzeniu na FB oraz na stronie www.przykominku.art.pl