Koncert Nocny Kochanek „Stosunkowo udana trasa” już 12 listopada w Kielcach!

28 września 2021

Koncert Nocny Kochanek „Stosunkowo udana trasa” już 12 listopada w Kielcach!

Koncert „Stosunkowo Udana Trasa” to muzyczne wydarzenie promujące album "Stosunki Międzynarodowe", łączący niebanalne słowa z mocnym, klasycznym, unikalnym brzmieniem. Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku. Teksty piosenek zawierają specyficzny humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji. Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem.

Koncert Nocnego Kochanka poprzedzi występ zespołu BALLBREAKER, złożonego z muzyków związanych z takimi grupami jak Thermit, Exlibris, War-saw, Wild Whips czy Joy Machine.Pierwszy oficjalny singiel zespołu pt. “Twój Stróż” z gościnnym udziałem Krzyśka Sokołowskiego - wokalisty Nocnego Kochanka, pojawił się w listopadzie 2019 roku. Miesiąc później Ballbreaker wydał swój debiutancki album – “Evil Town”. Płyta zawiera dziesięć żywiołowych utworów w stylu rock’n’roll.

Zachęcamy do udziału w wyjątkowo udanej trasie zespołu Nocny Kochanek! Bilety dostępne w przedsprzedaży online na stronie goingapp.pl    oraz w dniu koncertu.

Więcej informacji w wydarzeniu na Facebooku