Przestrzeń, kamera, akcja w Targach Kielce!

11 lutego 2021

Przestrzeń, kamera, akcja w Targach Kielce!

W kieleckim  ośrodku wystawienniczym powstało już wiele realizacji m.in. teledysków, klipów muzycznych, materiałów reklamowych, telewizyjnych i wizerunkowych. Dysponujemy przestrzenią do wykorzystania na dowolną aranżację: 7 hal wystawienniczych z możliwością przystosowania do wymogów nagrań telewizyjnych i filmowych oraz nowoczesne Centrum Kongresowe – wielofunkcyjne sale konferencyjne z garderobami i charakteryzatorniami. Posiadamy niezbędne uwarunkowania techniczne dla produkcji eventowych i filmowych, powierzchnię magazynową do przechowywania dużych rozmiarów scenografii, zaplecze sanitarne oraz rozbudowaną infrastrukturę parkingową.

Wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalna obsługa jest gwarantem stworzenia ciekawych projektów artystycznych, fotograficznych, filmowych lub teatralnych zapadających w pamięć odbiorców!

Wszystkich Producentów, Twórców i Realizatorów zachęcamy do odwiedzenia kieleckiego ośrodka wystawienniczego, którego niepowtarzalna architektura  może stanowić ciekawe źródło inspiracji!

Zachęcamy do kontaktu z Zespołem Centrum Kongresowego Targów Kielce