Szkolenie firmy I-Team Polska w Centrum Kongresowym Targów Kielce

21 września 2020

Szkolenie firmy I-Team Polska w Centrum Kongresowym Targów Kielce

Główną tematyką merytorycznego spotkania zorganizowanego przez firmę I-Team Polska, było zaprezentowanie pracy z urządzeniami sprzątającymi takimi jak szorowarki, odkurzacze czy też maszyny do utrzymywania czystości w salach konferencyjnych i toaletach. W trakcie wydarzenia, dyskutowano m.in. o sposobach poprawy jakości na każdym obiekcie niezależnie od jego specyfiki.

Firma I-Team Polska zaprezentowała nowoczesny, bardzo mobilny sprzęt - i-mop, który rozwiązuje wszystkie problemy związane z czyszczeniem posadzek, łącząc w sobie zwrotność zwykłego mopa, z siłą i skutecznością wysokiej klasy szorowarki automatycznej. Dodatkowymi atutami urządzenia jest łatwość jego obsługi oraz dostosowanie do najbardziej wymagającej powierzchni.

Podczas szkolenia zaprezentowano również odkurzacz i-vac 6, który znajduje zastosowanie zarówno w domu, jak i w przestrzeni biurowej. Głównymi cechami tego urządzenia jest tryb cichej pracy oraz obudowa wykonana ze specjalistycznych materiałów. Sprzęt został również wyposażony w moduł Whizzo zapewniający dodatkową wentylację dla silnika, przedłużając jego żywotność.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo gości, wszystkie szkolenia, merytoryczne spotkania, konferencje, koncerty i innego typu wydarzenia organizowane w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbywają się z zachowaniem niezbędnych środków ostrożności.