Centrum Kongresowe w rytmie blues rocka

7 września 2020

Centrum Kongresowe w rytmie blues rocka

W pierwszym dniu koncertu, muzycznych wrażeń dostarczyli nam tacy artyści jak: Władysław Komendarek z grupy Exodus, Easy Rider oraz Vanesa Harbek. Każda ze zgromadzonych osób mogła usłyszeć znane przeboje. Niesamowitego klimatu spotkania dodawała odpowiednia aranżacja Sali koncertowej. Kluczowymi elementami była gra świateł, a także dźwięki o czystym brzmieniu. O swoich odczuciach na temat koncertu opowiedziała nam jedna z jego uczestniczek:

- Dość często uczestniczę w różnego rodzaju koncertach i muszę przyznać, że ten dzisiejszy był na bardzo wysokim poziomie. Każdy z muzyków oferował inne, świetne brzmienie, które było przyjemne dla ucha. Na pewno jest to dobra promocja tego rodzaju muzyki, która ma swoich licznych, wiernych fanów.

Drugiego dnia wydarzenia, czyli 6 września uczestnicy mogli wysłuchać na żywo twórczości Wojciecha Karolaka Trio, Romana Pazura Wojciechowskiego z Zespołem oraz grupy Limit i Przyjaciele.

Urozmaiceniem wydarzenia była giełda kolekcjonerska płyt CD oraz winyli zapewniona przez sklep muzyczny - Janus Vinyl Records.