Centrum Kongresowe na Forum Branży Eventowej

22 stycznia 2020

Centrum Kongresowe na Forum Branży Eventowej

Forum Branży Eventowejjest wydarzeniem stworzonym dla profesjonalistów z dziedziny event marketingu: organizatorów wydarzeń, pracowników agencji eventowych, reklamowych, działów PR i marketingu oraz dostawcy wielu usług. Spotkanie, jest to wyjątkowa okazja do zaprezentować swojej oferty i nawiązania cennych kontaktów biznesowych.

W programie wydarzenia znalazły się zagadnienia ukazujące najnowsze trendy w przemyśle spotkań. Uczestnicy tegorocznej edycji Forum Branży Eventowej  mogli wysłuchać ciekawych prelekcji odbywających się na dwóch scenach, gdzie wystąpiły osoby powiązane z pracą w branży MICE.

Wśród prelegentów znalazł się Krzysztof Celuch, który przedstawił eventowe trendy, a Kasia Sokołowska podzieliła się doświadczeniem w reżyserowaniu dużych imprez i pokazów mody. Podczas spotkania odbył się również inspirujący networking z Grzegorzem Turniakiem oraz rozdanienagródTop Event.

Podczas wydarzenia nie mogło zabraknąć Centrum Kongresowego Targów Kielce, które reprezentuje branżę MICE, posiada mobilną przestrzeń i wiele możliwości do organizacji dużych eventów.  

Więcej na stronie: www.forumbranzyeventowej.pl