Życie na Odważnie w Centrum Kongresowym Targów Kielce

12 grudnia 2019

Życie na Odważnie w Centrum Kongresowym Targów Kielce

Tematem przewodnim inspirującego i charyzmatycznego spotkania motywacyjnego pn. „Życie na Odważnie” było kreowanie wizerunku, samodoskonalenie oraz odwaga. Aktor, piosenkarz, tancerz - Wojciech Medyński podczas wydarzenia mówił między innymi o umiejętności polegającej na odrzucaniu złych emocji i zastępowaniu ich uśmiechem. Zdaniem artysty jest to klucz do szczęśliwego, ale też odważnego życia.

Katarzyna Walter - aktorka filmowa i teatralna mówiła o pokonywaniu słabości i dążeniu do wyznaczonego przez siebie celu. Artystka przyznała, że w jej życiu obecnych było wiele chwil, w których musiała zaryzykować i postawić wszystko na jedną kartę.

O rozwijaniu pasji, nadającej ton i dynamikę życiu opowiadał Adam Iwanowski, współwłaściciel agencji Victoria Travel & Events. Podkreślał, że realizacja własnych zainteresowań i marzeń czyni ludzi szczęśliwszymi, a dzięki rodzinie możemy dostrzec ważne wartości. Z kolei Victoria Iwanowska, współwłaściciel agencji Victoria Travel & Events mówiła o decyzjach, które w mniejszym lub większym stopniu wpływają na jakość naszego życia. Podkreślała, że świadome i rozważne działania pomagają przezwyciężyć wszelkie trudności.

W Sali Omega Centrum Kongresowego Targów Kielce muzycznych emocji i wrażeń dostarczył efektowny występ Basi Sipa z zespołem.