Wyjazd studyjny MP MICE Tour® z wizytą w Kielcach

4 kwietnia 2019

Wyjazd studyjny MP MICE Tour® z wizytą w Kielcach
Do udziału w przedsięwzięciu zaproszani zostali organizatorzy eventów, konferencji, kongresów, targów, wyjazdów motywacyjnych i innych wydarzeń biznesowych.
W programie jednodniowej podróży znalazł się przejazd po mieście z przewodnikiem oraz udział w targach Digital Stage Europe.
 
Uczestnicy wyjazdu mogli poznać infrastrukturę Targów Kielce - największego Centrum Kongresowego i eventowego w regionie świętokrzyskim. Kielecki ośrodek wystawienniczy jest jednym z dwóch liderów targowych w Polsce. Posiada 90 tys.mkw. powierzchni wystawienniczej. Spotyka się tutaj rocznie ponad 254 tys. zwiedzających i gości z blisko 60 krajów, 6900 firm. W kalendarzu Targów Kielce jest ponad 70 wydarzeń – targów, wystaw i 700 konferencji rocznie.
 
Digital Stage Europe Pro Audio and Llight Event to wydarzenie zorganizowane przez Targi Kielce po raz pierwszy. Skierowane do specjalistów zajmujących się realizacją dźwięku i oświetlenia podczas wydarzeń takich jak koncerty, spektakle czy konferencje. Podczas eventu można było zobaczyć między innymi najnowszy sprzęt studyjny, estradowy, nagłośnieniowy czy oświetleniowy czy sceny, zadaszenia, systemy namiotowe, telebimy, efekty estradowe. W programie odbyły się także interesujące premiery sprzętowe, szkolenia, warsztaty i prezentacje.