Giełda winyli i płyt CD podczas Kiermaszu Świątecznego

20 listopada 2018

Giełda winyli i płyt CD podczas Kiermaszu Świątecznego

Giełda Winyli i Płyt CD to spotkanie, na którym nie może zabrakąć miłośników przeróżnych dźwięków! Drugiego dnia Festiwalu "Przy Kominku" w Centrum Kongresowym Targów Kielce od godziny 15.00 do 21.00 odbędzie się muzyczny bazar.

To wydarzenie to okazja dla wszystkich tych, którzy pomimo szerzącej mody na odsłuch muzyki z plików elektronicznych z małych odtwrzaczy i telefonów jeszcze pamiętają czym są woskowe płyty.

Kolekcjonerzy będą mieli okazję do wspomnienia dawnych czasów, dyskusji o muzyce, wymienieniu się swoimi kolekcjami i zakupu płyt. Podczas giełdy będzie można posłuchać muzyki z krążków z dawną jakością dźwięku w specjalnie przygotowanych strefach odsłuchu. Podczas Giełdy Winyli i Płyt CD będzie około 10 000 płyt winylowych oraz 2500 płyt kompaktowych w różnorodnych gatunkach muzycznych. Poza płytami będzie można nabyć Zegary ścienne, Folie, Koperty oraz inne niezbędne akcesoria do płyt winylowych.

 

Dopełnieniem giełdy będzie Koncert Galowy Laureatów oraz Kiermasz Świąteczny, gdzie będzie można spróbować niepowtarzalnych świętokrzyskich przysmaków oraz kupić piękne rękodzielnicze ozdoby rękodzieło.

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Poetyckiej i Turystycznej Przy Kominku" odbędzie się 30 listopada i 1 grudnia. Natomiast Giełda Winyli i Płyt CD oraz Kiermasz Świąteczny odbędą się 1 grudnia od godziny 15.00 do 21.00 w Centrum Kongresowym Targów Kielce

Organizatorami wydarzenia są Targi Kielce, Vinyl Zone oraz Janus Vinyl Records. Wydarzeniu partneruje Media Markt (ul. Radomska 8, Kielce).

Wstęp na Kiermasz oraz giełdę jest bezpłatny.