Specjalne ceny na specjalną okazję

11 grudnia 2017

Specjalne ceny na specjalną okazję

Okres świąteczny praktycznie w każdej branży jest odczuwalny. Kiedyś obejmował on Święta Bożego Narodzenia i okres do Sylwestra. W ostatnich czasach obserwujemy jednak jego zdecydowane wydłużenie.

 

O Świętach myślimy już na samym początku grudnia, a kończymy rozmyślania po Święcie Trzech Króli. Okres ten to czas zakupów, prezentów i spotkań. Właśnie w tym ostatnim aspekcie nasze Centrum Kongresowe może być bardzo pomocne.

 

Nasze wnętrza przystosowane są do organizacji różnorodnych wydarzeń, a wśród nich znajdują się także spotkania wigilijne i świąteczne dla firm. W Centrum znajdziemy sale zarówno dla grupy 20 osób jak i 200 i więcej. Zadbamy o organizację wydarzenia oraz catering.

 

Spotkania wigilijne są doskonałą okazją do rozmowy i poznania się pracowników w mniej formalnej atmosferze. Są to chwile odpoczynku, naładowania akumulatorów i podsumowania roku.

 

Niezależnie czy potrzebujecie dużej czy małej hali, a może sali na wieży to na pewno znajdziemy coś dla Ciebie. Na ten rok przygotowaliśmy specjalne ceny na organizację tego typu wydarzeń!

 

Zapraszamy do kontaktu - centrum@targikielce.pl