Forum Menadżerów w Centrum Kongresowym Targów Kielce

7 grudnia 2017

Forum Menadżerów w Centrum Kongresowym Targów Kielce

Jak wykorzystać nowe technologie w prowadzeniu biznesu? Jak promować działalność gospodarczą w  portalach społecznościowych i za pośrednictwem urządzeń mobilnych? Na te i wiele więcej pytań odpowiedzą eksperci podczas piątkowego Forum Menadżerów w Centrum Kongresowym Targów Kielce.

Forum Menadżerów organizuje Echo Dnia w sali Omega Centrum Kongresowego Targów Kielce. Wybitni specjaliści w dziedzinie nowych technologii oraz ich wykorzystania w budowaniu i rozwoju biznesu będą wygłaszać swoje prelekcje od godz. 13 do 17.15.

Wstęp na Forum Menadżerów jest bezpatny. Rejestracja uczestników odbędzie się przed wydarzeniem.

Technologie dla nowoczesnych menadżerów

Pierwszy wykład – od godz.13 do 14 – poprowadzi Wacław Wykrytowicz, prezes zarządu należącej do Polska Press Agencji Truly. W prelekcji zatytułowanej „Mobile First!” opowie m.in. o nowych metodach i kanałach prowadzenia biznesu.

O tym jak długo jesteśmy w stanie wytrzymać bez telefonu, ile czasu spędzamy w internecie i jak docierać do klienta za pomocą urządzeń mobilnych dowiemy się natomiast z wykładu „Reklama Mobile – trendy i wyzwania” Jacka Binkiewicza, menadżera do spraw mobile w Polska Press. Prelekcja rozpocznie się o godz. 14. Nie zabraknie w niej również informacji o perspektywach rozwoju urządzeń mobilnych w Polsce i na świecie.

Z kolei dr Wiktor Krasa, prodziekan Wydziału Ekonomii Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach, poruszy temat „Koncepcji Smak w procesie sprzedaży produktów i usług”. Znajdzie się w nim wszystko o wykorzystaniu urządzeń mobilnych i portali społecznościowych w procesie sprzedaży.

Na koniec (godz. 15.50-17.15) na scenie pojawi się dziennikarka i prezenterka telewizyjna Paulina Sykut-Jeżyna, która w wystąpieniu „Personal branding w praktyce” opowie o trudnym zadaniu budowania marki osobistej.

Gala Mistrzów Handlu i Menadżerów Roku 2017

To jednak nie wszystko. Po zakończeniu Forum Menadżerów na scenie sali Omega Centrum Kongresowego Targów Kielce odbędzie się uroczysta gala, w której Echo Dnia rozstrzygnie konkursy: Mistrz Handlu 2017 Roku oraz Menadżer Roku 2017 w województwie świętokrzyskiej.

W piątkowy wieczór poznamy również najlepszych świętokrzyskich samorządowców z każdego z powiatów.