Tysiąc lekarzy wybrało Centrum Kongresowe Targów Kielce

26 maja 2017

Tysiąc lekarzy wybrało Centrum Kongresowe Targów Kielce

Centrum Kongresowe Targów Kielce oferujące nowoczesne sale konferencyjne oraz wnętrza zaprojektowane z myślą o intensywnych szkoleniach, ale również odpoczynku stało się gigantycznym gabinetem stomatologicznym, a to w ramach Festiwalu Stomatologii Praktycznej DENTOPOLIS 2017.

Organizator festiwalu – Wydawnictwo Kwintesencja przygotował program szkoleniowy o bezprecedensowej różnorodności. Spotkania poprowadziło ponad 30 wykładowców pod kierownictwem prof. dr hab. Stanisława Suliborskiego.

„Licówki ceramiczne - estetyka, trwałość i główny problem - okluzja: jak dobrze go rozwiązać”, „Uśmiech dziąsłowy - piękne wyzwanie stomatologii estetycznej: dokładne planowanie i precyzyjne kształtowanie tkanek miękkich i twardych”, „Rehabilitacja funkcjonalna pacjenta z zaburzeniami okluzji - odbudowy kompozytowe” – to tylko niektóre tematy, które były poruszane przez klinicystów z Polski, Włoch, Niemiec, Rumunii i Słowacji.

 

Spotkanie stomatologii praktycznej to także bogata ekspozycja firm zajmujących się sprzedażą artykułów niezbędnych w codziennej pracy stomatologów, prezentujących najnowsze technologie stosowane w branży.

Festiwal Stomatologii Praktycznej DENTOPOLIS zgromadził w Centrum Kongresowym Targów Kielce ponad 1000 specjalistów.